Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Bugün bişey daha farkettim...Anlık km sayacı Focus 2,5 da 1000 km yi doldurunca sıfırlıyordu,ancak Focus 3 de anlık km sayacı 1000 km yi doldursa bile saymaya devam ediyor..Yani son sıfırlama üzerinden 1000 km geçince sıfırlayacağına aynen devam ediyor..Örneğin benim en son sıfırlamamın üzerinden şu anda 1064 km geçmiş....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bişey daha farkettim...Anlık km sayacı Focus 2,5 da 1000 km yi doldurunca sıfırlıyordu,ancak Focus 3 de anlık km sayacı 1000 km yi doldursa bile saymaya devam ediyor..Yani son sıfırlama üzerinden 1000 km geçince sıfırlayacağına aynen devam ediyor..Örneğin benim en son sıfırlamamın üzerinden şu anda 1064 km geçmiş....

Benim araçta (2006 golf) 5000 km dolunca sıfırlanıyor km sayacı... belki focus3 te de 1000 yerine bÖyle bir sınır koymuşlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demek ki sayaç 4 haneli :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

powershift şanzımanlarda neden otomatik park ve aktif şehiriçi güvenlik sistemleri yok? bilen var mı? yani mekanik aksamı ona entegre edememişler mi nedir yani? sırf o yüzden plus paket alamadım. yani param yetmedi zannetmeyin, basardım alırdım parası neyse :kıhkıh: ama işte öyle bir seçenek yokmuş... dedim madem bunlar yok o zaman titanium alıp ford'u zengin edemem.. paramız çok diye ona buna saçacak da değiliz dedim.. ;)

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.