Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

vites değiştirirken aşağıdan tık sesi gelior mu. vitesin geçme sesi ya da debriyajı bırakınca gelen bir ses var mı?

henüz öyle bir ses ile karşılaşmadım ama başıma buğün bir iş geldi canım çok sıkıldı. akşam iftarı açtım evde oturuyorum kapıcı geldi araçta daha önce cizik var mı dedi aşağıya indim birde ne göreyim kapıcı arabasına binmiş sonra telefon gelmiş kendine arabadan inmiş tabi el frenini çekmeden oda park ettiği yerden hareket edip onca araba içinden benimkine çarpmış tampona vurmuş allahtan şimdi onu tamir etmeye çalışacagım canım baya sıkıldı araba daha 5 günlük:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vites değiştirirken aşağıdan tık sesi gelior mu. vitesin geçme sesi ya da debriyajı bırakınca gelen bir ses var mı?

kardeş biraz daha bineyim sonra yine cvp yazarım sana yalnız dikiz aynasının altındaki kapak gibi yerden ses geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeş biraz daha bineyim sonra yine cvp yazarım sana yalnız dikiz aynasının altındaki kapak gibi yerden ses geliyor

O ses sorunu sanırım bütün F3 lerde var gibi. Özellikle müziğin sesini açtığınızda geliyor . Ben servise götürdüm parça değişimi istedim ama Allah bilir ne zaman gelir. Anladığım kadarıyla dikiz aynası etrafındaki plastik korumalık çok ince ve izolasyonsuz olduğundan kaynaklanıyor. Siz de servise gidin ve sorunu bildirin. Neticede araç garanti kapsamında. Bu arada geçmiş olsun Allah kazadan beladan korusun.

Yeniceri_Demirbey tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ses sorunu sanırım bütün F3 lerde var gibi. Özellikle müziğin sesini açtığınızda geliyor . Ben servise götürdüm parça değişimi istedim ama Allah bilir ne zaman gelir. Anladığım kadarıyla dikiz aynası etrafındaki plastik korumalık çok ince ve izolasyonsuz olduğundan kaynaklanıyor. Siz de servise gidin ve sorunu bildirin. Neticede araç garanti kapsamında. Bu arada geçmiş olsun Allah kazadan beladan korusun.

ben servise gittim servisteki arkadaş sonra bakalım dedi evet müzik sesi fazla olduğunda daha fazla geliyor.aha çok tecrübeli değiller bu arabada o yüzden bende daha sonra götüreceğim. Orda ki arabalara baktım onlardada aynı sonra baktıracağım artık. Şimdi şu tamponla ugraşacagım auto king i aradım anlaşmaları varmış mini onarımdan halledebilirsek artık bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.