Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Birşey daha sorucam 2012 model focus 3 lerde start-stop olacaktı.Olmayacaktı diye bi söylenti vardı da

Bayilerden söylenenlere göre start-stop yeni gelecek modellerde sadece ecoboostlarda olacak,bayi dışındaki bazı ford otosan yetkililerinden alınan bilgilere göre ise start-stop hem 115 lik dizellerde hemde ecoboostlarda olacak...Ağustos ayından sonra satılacak f3 lerde göreceğiz ne olacağını...Öte yandan ekim ayından sonra satılacak daha doğrusu siparişi alınacak( :D ) modellerde ise sony müzik sistemi ,küçük stepne,kör nokta ve şerit takip sistemi olacak...Yalnız sene sonuna kadar araç fiyatlarında herhangi bir indirim beklenmiyor...Hatta en az 2 zam daha göreceği,ötv'de artış olma ihtimali yüksek olduğundan ötv artışınında fiyatlara yasıtılacağı söyleniyor... :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otosanla yaptığım görüşmede sony müzik sisteminin kattiyen olmayacağını söylediler.. yeni donanımların geleceğini ama sony müzik sisteminin imkansız olduğunu söylediler

Kim diyor bunu. Hangi mevkii insanı ?

Bu sözün zıttını ford satış genel müdürü söyledi de :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekim ayında al sonyli focusu o elemanın yanına git,sonynin sesini aç sonuna kadar,otur elemanı arabaya sağır olsun ceza olaraktan...Arkasından elemanın dilini dışarı çıkarttırıp klimaya tut donsun bidaha da ford satmaya kalkmasın yalan yanlış bilgilerle...İmza : Dexter ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kliması zor dondurur o dili... :yeah: hala zayıf fordun kliması (focusun diyelim)..

Geçen gün arkadaşımla güneşin altında beklemiş ama motoru soğuk olan focusuma binip klimayı açtığımızda klimanın çok hızlı soğuk üflediğini kendi opelinde bundan çok daha uzun soğuk havayı beklediğini söyledi.Ben de gayet memnunum klimadan, heleki vw lerin klimaları yanında süper bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün arkadaşımla güneşin altında beklemiş ama motoru soğuk olan focusuma binip klimayı açtığımızda klimanın çok hızlı soğuk üflediğini kendi opelinde bundan çok daha uzun soğuk havayı beklediğini söyledi.Ben de gayet memnunum klimadan, heleki vw lerin klimaları yanında süper bence.

Hocam bu lafınıza alınırım....Vosvos ların klimaları Adana sıcağında güneşin altında yatmış bir arabayı bile buz gibi yapıyorlar....İnanmazsanız şimdi iner test bile yaparım yani o kadar güvenirim klimaya.....(Bizim araba pek güneş görmez ama :D )

Not: Boss birazdan beni kovacak hissediyorum.... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bu lafınıza alınırım....Vosvos ların klimaları Adana sıcağında güneşin altında yatmış bir arabayı bile buz gibi yapıyorlar....İnanmazsanız şimdi iner test bile yaparım yani o kadar güvenirim klimaya.....(Bizim araba pek güneş görmez ama :D )

Not: Boss birazdan beni kovacak hissediyorum.... :D

Arkadaşın 2008 model vw touran aracında soğuk hava gelene kadar arabanın içinde kavruluyorsunuz, hatta kısa mesafelerde gideceğiniz yere varıyorsunuz.

Aracın orjinal hali ilk günden beri aynıymış, zaten yetkili servis dışında bir yere gitmeyen araçtı.

Belki skodalarınki daha iyidir(umarım öyledir octavia elegance'ım iyi soğutsun isterim :yeah: )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.