Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Astranın 1.3 dizel motoru 95 ps'dir evet ağır kalmakta..

Focus ise Astra'dan hafif arabadır..

Focus tdci 115 ps'dir ş.içi ist'da 6 litre civarı yakar..

182 ps focus'u birebir kullanıcılardan yorum olmamasına karşın C-max'e kıyasla 9 litre yakar diye düşünüyoruz..

Yakıtın litre fiyatı ile bu değerleri çarpıp 100'e bölmen kafidir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde Astra nasıl daha ağır olur ya ? Focus'un kasası Astra'dan çok daha geniş ve uzun değil mi ? Öyle bir arabanın Focus'tan daha ağır olmasının sebebi kullanılan malzemelerin daha kaliteli ve ağır olmasından mı kaynaklanır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük gözükmesinden ziyade aracı hafif yapmak önemli olan..

Tüm Parçalar nerdeyse yenilenmekten ziyade elden geçirildi..Focus III aslında bir Focus II ve I karışımıdır.. (alt yapı)

Kalite vs için böyle birşey denilemez aslında..

En ufak örnekler

• Daha sert ve hafif, yeniden tasarlanan ön alt çerçeve (araç başına 2 kg tasarruf)

• Yeni içi boş denge çubuğu (araç başına 2 kg tasarruf)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ArkadaşLar SeLam, Foruma Yeni üye oLdum. Bi Kaç Gündür SürekLi yorumLarı Okuyorum ve biLmediğim bi çok şeyi öğrendim Sayenizde. Stl aLdım pLus paket yok. Araç fatura ediLdi 49.500TL. Benim En Çok kafama taqıLan Şey pLusPaketi DahiL etsemiydim? Sanırım deiştirmek isteyip pLus paketLi iLe deiştirmek istesemde artık dönüş yok zannedersem. Gerçekten Hata Büyükmü die meraq ediorum. Aracı temmuz 1 inde ocak bandroLünden Kurtarmaq için trafiğe biLdirmedim, temmuzu bekLiorum. my touch veya Sony teyp i gectik herşeyden mahrum kaLmaya razıyız. (gerçi yorumLarı okudukça herkezin bekLediğini okuyunca içim cız etti, o ayrı)Herneyse, Attık taşı Vurduk kuşu. pLas paket aLmadık pişman oLurmuyuz? :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ArkadaşLar SeLam, Foruma Yeni üye oLdum. Bi Kaç Gündür SürekLi yorumLarı Okuyorum ve biLmediğim bi çok şeyi öğrendim Sayenizde. Stl aLdım pLus paket yok. Araç fatura ediLdi 49.500TL. Benim En Çok kafama taqıLan Şey pLusPaketi DahiL etsemiydim? Sanırım deiştirmek isteyip pLus paketLi iLe deiştirmek istesemde artık dönüş yok zannedersem. Gerçekten Hata Büyükmü die meraq ediorum. Aracı temmuz 1 inde ocak bandroLünden Kurtarmaq için trafiğe biLdirmedim, temmuzu bekLiorum. my touch veya Sony teyp i gectik herşeyden mahrum kaLmaya razıyız. (gerçi yorumLarı okudukça herkezin bekLediğini okuyunca içim cız etti, o ayrı)Herneyse, Attık taşı Vurduk kuşu. pLas paket aLmadık pişman oLurmuyuz? :(

:( Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun hocam. sonuçta sende focuslusun baz eksikleri olacak ama keyfini çıkar :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ArkadaşLar SeLam, Foruma Yeni üye oLdum. Bi Kaç Gündür SürekLi yorumLarı Okuyorum ve biLmediğim bi çok şeyi öğrendim Sayenizde. Stl aLdım pLus paket yok. Araç fatura ediLdi 49.500TL. Benim En Çok kafama taqıLan Şey pLusPaketi DahiL etsemiydim? Sanırım deiştirmek isteyip pLus paketLi iLe deiştirmek istesemde artık dönüş yok zannedersem. Gerçekten Hata Büyükmü die meraq ediorum. Aracı temmuz 1 inde ocak bandroLünden Kurtarmaq için trafiğe biLdirmedim, temmuzu bekLiorum. my touch veya Sony teyp i gectik herşeyden mahrum kaLmaya razıyız. (gerçi yorumLarı okudukça herkezin bekLediğini okuyunca içim cız etti, o ayrı)Herneyse, Attık taşı Vurduk kuşu. pLas paket aLmadık pişman oLurmuyuz? :D

Dostum öncelikle hayırlı uğurlu olsun ama türkçe'ye dikkat etmeniz bizi çok mutlu eder.

Listeler ortada style ile plus arasında zaten touch ve sony olamaz ilerde de...Yani şuanki farklar ortada..Siz istemediyseniz sorun yok :D

Ama tabi ki gönül dolusunu ister...Tamamen size kalmış...

Keyifli Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ArkadaşLar SeLam, Foruma Yeni üye oLdum. Bi Kaç Gündür SürekLi yorumLarı Okuyorum ve biLmediğim bi çok şeyi öğrendim Sayenizde. Stl aLdım pLus paket yok. Araç fatura ediLdi 49.500TL. Benim En Çok kafama taqıLan Şey pLusPaketi DahiL etsemiydim? Sanırım deiştirmek isteyip pLus paketLi iLe deiştirmek istesemde artık dönüş yok zannedersem. Gerçekten Hata Büyükmü die meraq ediorum. Aracı temmuz 1 inde ocak bandroLünden Kurtarmaq için trafiğe biLdirmedim, temmuzu bekLiorum. my touch veya Sony teyp i gectik herşeyden mahrum kaLmaya razıyız. (gerçi yorumLarı okudukça herkezin bekLediğini okuyunca içim cız etti, o ayrı)Herneyse, Attık taşı Vurduk kuşu. pLas paket aLmadık pişman oLurmuyuz? :D

Oncelikle hosgeldiniz.

Madem artik geri donusunuz yok, yapilacak olumsuz bir yorum moralinizi bozmaktan ote bir ise yaramayacaktir.

Amacim kesinlikle moralinizi bozmak degil ama sordugunuz icin objektif olarak gorusum, plus paket diger butun donanimlardaki paketlere gore fiyat/performans olarak en uygunudur ve style donanim aliniyorsa tercih edilmelidir.

Plus paket 2000 TL. Muhteviyati soyle:

Isitmali on cam (Kis aylarinda sabah donmus camlarla ugrasmak gercekten eziyet, cok faydali)

On ve arka park sensorleri (Park ederken buyuk kolaylik, cok faydali)

Yan ve perde hava yastiklari (Pasif Emniyet ekipmani, ben sahsen onemsemiyorum, benim icin olmasa da olur) -Bu arada 2 SAB 2 IC sadece 1000 TL yi gecer-

ESP (Faydasi tartisilmaz)

Dinamik tork kontrolu ve cekis kontrol sistemi (Yol tutusa etkisinin cok fazla oldugu soyleniyor, deneyecegiz)

Aktif sehir ici guvenlik sistemi (Bence olmasa da olur)

Otomatik park sistemi (Deneyenler maharetine hayran kalmis, eger soylendigi kadar iyiyse bence harika)

Butun bunlar icin 2 bin TL nin uygun bir rakam oldugunu dusunuyorum ama bunlar olmadan da style paketli focus harika bir arac ve sahip oldugunuz icin cok sanslisiniz. Kazasiz belasiz gunlerde gule gule kullanin.. :D)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı Uğurlu olsun ... Benim anlayışıma göre Ford alacaksan en donanımlısını alacaksı...O yüzden Titanyum X SR+PP alacağım ama "Yoğun İstek Üzerine :D " kasım-aralık-ocak ayına doğru almayı düşünüyorum...En azından Style Plus alsaydınız çok daha güzel olurdu...Eğer değiltirme şansınız varsa (ki değiştirme şansınız var hukuken,çünkü aracı henüz teslim almadığınızdan vazgeçme hakkınız hep mevcut) style plus ile değiştirin,2000 TL vermedim diye çok pişman olabilirsiniz sonradan...Çıplak Focus hiç çekilmez kanaatimce...Değiştirin hemen... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Teşekkür Ederim. Allah herkeze daha iyisini nasip etsin. Araba aLmak için iLk düşüncemiz bir Önceki kasa collektion'dı, ama sınırLarı son safhasına kadar zorLayıp bu araca karar verdim. O kadar paraya Kıyıp 2.000TL'ye Acımak Çok Abes Kaçmış Sanırım.

Rocker ve Toprağım Ambiante TavsiyeLer ve SöyLedikLeriniz Çok ii oLdu. yarın arayıp biraz piskopatLık yapmaya çaLışacam. Artık deiştirebiLirsek deiştiricez. Zannetmiyorum ama Genede Denerim. Fatura ediLdi araç vergisi faLan yatırıLmıştır. Geri Dönüş Çok zor Gibi . .

pLus Paketteki opsiyonLar içerisinde Benim için En ÖnemLisi ESP'idi. Ama Dinamik Tork KontroLü YoL tutuşuna Etki ediorSa, Buda Çok Büyük Bi Eksi Sanırım . .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Teşekkür Ederim.

Rocker ve Toprağım Ambiante TavsiyeLer ve SöyLedikLeriniz Çok ii oLdu. yarın arayıp biraz piskopatLık yapmaya çaLışacam. Artık deiştirebiLirsek deiştiricez. Zannetmiyorum ama Genede Denerim. Fatura ediLdi araç vergisi faLan yatırıLmıştır. Geri Dönüş Çok zor Gibi . .

Rica ederiz.

Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum. Ben aslen trakyalı değilim, iş için buradayım :D..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler.

Plus paketle değiştirebilirseniz değiştirin, değiştiremezseniz bile style donanımdaki özelliklerde gayet tatmin eder sizi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.