Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA için Siyah DRL Halojen Far

Semih O.

Önerilen Mesajlar

28 September 2015 - 22:39 tarihinde, Semih O. yazdı:
ben de o yüzden peşin peşin uğraşmam diyorum işte.

Yav uğraşacak bişe yokki zaten. Adam herşeyini ayarlıyor arabana takıyor hayırlı olsun diyor. Sen de keyifle kullanıyorsun. Buluşmaya gelirsen ben seni razı ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih Bey'le aynı fikirde olan bir ben mi varım. MCA'nın xenonları bence tasarım olarak sıkıntılı (çirkin diyeceğim ama dilim varmıyor :) ). İlla xenon olacak ise ST versiyon belki. Ben derim ki hiç gerek yok xenon ile uğraşmaya. Sonuçta yarı fiyatına sıfır far alıyorsun, garanti etkilenmiyor, TUV sorunu yok, tesisat ile oynamıyorsun, far motoru değişmiyorsun vs. Far yıkaması olmayan çakma mercekli xenon ile ben olsam uğraşmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibi siyah siperli ST versiyon biraz daha iyi. Sizin çalışma da gayet başarılı olmuş. Ama yine de orjinalinde merceğin etrafındaki halkalar çok belirgin ve iç içe halkalar bana tuhaf görünüyor. Far sanki sanayide toplanmış gibi duruyor. İşlevine bir şey diyemem. Ama bence en güzeli ve parasını en çok hak edeni kırmızı olanı. 

d0zznV.jpg

52rr8j.jpg

0Ljj79.jpg

zYvvm6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
3 dakika önce, Kaan Yagizer said:

Vallahi olmadı ... ama cidden tembellik değil, yapacak o kadar çok iş var ki ... resmen gün yetmiyor. Farlar öyle mahsun, küskün ... kutularında yatıyor. 

Tahmin ediyorum abi, zırt pırt rahatsız etmek istemiyorum kusura bakma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Kaan Yagizer said:

N.P ... İstanbul'a geldiğinde senin kuZu'da deneriz artık ... bize de o farları mıncıklamak için sebep olur :) 

Benim niyetim var aslında. Senin uygun olduğun bir cumartesi hoplaya zıplaya gelirim, denemekle kalmaz alır giderim abi eğer başka  bir plan yoksa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.