Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA için Siyah DRL Halojen Far

Semih O.

Önerilen Mesajlar

Doğan abi bu kısmı nasıl boş geçtin? Hakan abi sağolsun, tepeden aşşağı zifti boşaltmış yine üstümüze :wacko:

@Hakan Saraylı abi adam saat 11 de mi ne uyandı, ben o sırada bilmem kaçıncı toplantımdan çıktım ---yavşak plaza ağzıyla konuşayım, halbuki kimsenin bi b.k yaptığı yok--- adam yarında yatacak ben yarında çalışıcam ya...

Hakan abi sence gerek varmı bu soğan cücüüüüyle uğraşmaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup ile konuştuktan sonra bir takım sipariş ettik, gelsin bakalım. 

Adsz_2.jpg

rica etsem benim için de led stop fiyatına bakabilir misin. Lifecard sahibi fiyatı :)

Bu Semihin hakki o alır artık . Bakarız drl çalışıyorsa biz de düşünürüz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi biz oradaki açıklamalara göre yorum yaparak parçayı seçtik lakin İngiliz'ler bir alt farın kodunu vermiş yarın onunla siparişi değişecekler. Ama fiyatlar arasında fark olmayabilir çünkü bu da yaklaşıktı. 

Yarın fiyatını Kaan abi iletir, stoplar vardır stokta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@H. Cenk sen sonuçta İstanbul'dasın abi, farlar gelsin de sen almışsın ben almışım mühim değil. :) Bir daha gelir sonuçta. Ben işin bu şekilde hallolmasına sevindim. Yakup da sağolsun uğraştı.

Şimdi kafamı kurcalayan şu bakalım aktive edebilecek miyiz. Malum Kaan abi IDS'den bakmış gündüz far seçeneğinin açılmadığını söylemişti. Gelen farların pinleri vs. aynı mı bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden tercihiniz ledli halojen ?

Fardı, ayardı, arızaydı uğraşmadan kolayca yapılabilecek bir değişiklik, onun haricinde daha az maliyetli ve benim kullanımım için yeterli. Gündüz farı olması da cabası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fardı, ayardı, arızaydı uğraşmadan kolayca yapılabilecek bir değişiklik, onun haricinde daha az maliyetli ve benim kullanımım için yeterli. Gündüz farı olması da cabası.

Ben hala orj far içine bixenon demekten vazgeçmem.El feneri meraklısı olmanı kınıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hala orj far içine bixenon demekten vazgeçmem.El feneri meraklısı olmanı kınıyorum :D

Abi orijinal bi-xenonu alıp yarım saatte takıp kullanabileceksem hemen gidip alalım. Yoksa yok arıza ışığı yaktı, yok ayarı bozuk, yok, far eridi, yok mercek adi çıktı, far buğu yaptı, yok tel koptu, bıçak kesmiyor falan öyle şeylere gelemiyorum ben :D Anladığım bir iş de değil o zaman el fenerine devam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.