Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2016 Renault Megane Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

22.990,–€  Bu Clio RS

29.090,– € Bu Megane GT

(Aynı motor kullanılıyor)

Clio'nun Türkiye'deki bugünki sipariş fiyatı 140 bin TL olmuş. Reno biraz uçmuş özetle yani GT'nin geliş fiyatını siz düşünün eğer uçmazlarsa yine.

Biz Focus ST için 150-155 gibi gezinecek diyorduk. En azından 2.0 ciğerli makina alınır bunlar gitmez/değmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yakup Çağatay said:

Biz Focus ST için 150-155 gibi gezinecek diyorduk. En azından 2.0 ciğerli makina alınır bunlar gitmez/değmez.

Bu durumda +1

13 saat önce, Bekir B. said:

Daha pek zorlamadan verilen fiyat

Vallahi bence yeterince zorluyor alıcıyı, ben zorlasam da ne kadar değişir bilemedim. 

Lansmanda 90-95 arası beklerdim. 

Kötü başlangıç...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Mehmet Gün said:

160 ps şuan üretilmiyor.

130 ps edc' de üretilmiyor.

Ne açılır cam tavan nede sunroof var. Hyundai i20 lerde bile açılır cam tavan var.

18 saat önce, Cem Boneval said:

Önemli fark GT'nin 1.6L hacimde olması ve ÖTV'den avantajlı hale gelmesi diye düşünürken baktım da 1618 cc gözüküyor ki bu acayip bir durum olmuş. 

110.000 olsa düşünmeden alırım. 

Böyle bir motor yok Megane'da şimdilik. GT'de bile.

GT'nin motoru 1.6 turbo benzinli 205 PS/280 Nm. 0-100km/h 7,1 s ve azami hız 230 km/h. Şehir içi norm tüketim 7,8. 

Yani başarılı. 

GT-Line ile GT'yi karıştırmayalım.

opps gt ile gtline karıştırmışım :) sanırım gt dki 1618 cc hacimli motor nissanın geliştirdiği turbo benzinli motor.. vergiden ofsayta düşüyor...

benim merakımı celbeden 1.6 dci çift turbo motor talismanda olan motor. megane için şu anda üretimde olmayabilir ama inernte sitelerinde ürün gamında gözukuyordu....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, kemal kaya said:

opps gt ile gtline karıştırmışım :) sanırım gt dki 1618 cc hacimli motor nissanın geliştirdiği turbo benzinli motor.. vergiden ofsayta düşüyor...

benim merakımı celbeden 1.6 dci çift turbo motor talismanda olan motor. megane için şu anda üretimde olmayabilir ama inernte sitelerinde ürün gamında gözukuyordu....

Bence Dizel 160 ps olan motor şuan sınıfının en iyi motoru.

19 saat önce, Bekir B. said:

Yol üstünde denk gelince test sürüsü yaptım ve bu araçla test e çıkan 2 kişiymisim dizel edc 110 luk 1.5 hiç de fena değil

b502a7540f8c3489b57bb547e1b25ad8.jpgf574e40f9f56e5fd5ef22814b631b49a.jpg

:)

Bence fiyat çok fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yol üstünde denk gelince test sürüsü yaptım ve bu araçla test e çıkan 2 kişiymisim dizel edc 110 luk 1.5 hiç de fena değil

b502a7540f8c3489b57bb547e1b25ad8.jpgf574e40f9f56e5fd5ef22814b631b49a.jpg

[emoji4]

Hemen hemen aynı fiyata 2011 e92 satıyorum. Ne arayan var ne soran. Eğer renault bu fiyata bu arabayı satarsa helal olsun. Saygı duyarım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.