Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Titanium'a Navigasyon eklemek isteyenler belirtsin lütfen!

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar

Aşağıda linkini verdiğim yerde Murat abinin iletini ve benim (son) yazdığım iletiyi görebilirsiniz. 

Bu adamlar sağda solda bizim videolarımızı görünce bakın şöyle bir ürün var ister misiniz dediler.

Bu ürünü ciddi olarak isteyenler kimler ? 

Ne işe yarar ? Sol üstte bilgi yazan yere navigasyon yazar ve tıkladığınızda orjinal temaya benzer olarak yeni

sistem çalışır ve daha fazla özellik katar sadece navi değil, detayları aşağıdaki dosyadan okuyabilir ve görebilirsiniz.

Görsel koydukları için çevirmedim her şeyi, kafanıza takılan soru varsa buyrun.

Nasıl eklenir?  Sync'e ek modül ekleniyor kesme biçme doğrama yok. Her kablo oem gibi.

Sadece takıp çalıştırıyorsun o kadar.

Adamların amacı orjinalliği kaybetmeden fonksiyonelliği arttırmak.

Fiyat:

Arkadaşlar 10 adet alırsak 320$/adet fiyatı var. Eğer 1-2 tane alacaksanız eğer TR distribütöründen almanızı tavsiye ederim dedi onlar ise CENMAX. Dileyen bu şirket bünyesinde bulunan Mr.Şener ile görüşebilir tek fiyat için.

http://www.focusclubtr.com/topic/10051-focus-titanium-2015-navigasyon-yükleme/?do=findComment&comment=308299

Dosya:  Nav.pdf

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kafaya koydum alıp takacağım. Uzun zamandır araştırıyorum mytouch için yazılımla hack yapılamadı , donanım şart gibi gözüküyor.

Bugün serviste sordum navigasyon ekleyebilirmiyiz yazılım ve sd kart ile diye.Usta şaka gibiydi. Öyle şeymi Ford bize öyle bir yazılım desteği verse biz burda yeniden araba yaparız. Yazılımı değiştirmek demek tüm yazılımla oynamak demek , orjinal navigasyon farklı daha büyük ekran dedi .Resmen sallıyor hiç birşeydende anlamadığı çok açık.

Yarın ustaya değilde satış elemanına sorcam bi araştırsın forda sorsun diye ama olmayacak gibi gözüküyor. Onun için ben bu cihazı alıp takcam .

Videolardanda izlediğim kadarıyla panelin sökümü gayet basit yapılamıcak gibi değil. 800-900 civarınada orjinal ekranda navigasyon keyfi her türlü değer.

Garanti olayına gelirsekte konsolla ilgili bir sıkıntı olursa en fazla birdaha söker o şekilde götürürüm servise o olur. 

Yalnız şunu araştırmak lazım acaba navigasyonda türkçe dil desteği varmı ? Hangi haritayı kullanıyor ? Güncellemeler nasıl olacak ? Bunun içinde şimdi cenmax a mail atacağım. Gelen yanıtları paylaşırım.

Almak isteyen arkadaşlar buradan birleşip alabilirsek cihazı takarken ve ilerleyen zamanlarda diğer sorunlarda hem birbirimize destek oluruz hemde indirim alabiliriz. 

Niyetinizde varsa sistem gerçeten süper ve montajı çok basit . En büyük artısı eski sistem olduğu gibi yerinde duruyor sadece extradan navigasyon tuşu açılıyor ve bu menü altındada bu cihazla gelen tüm özellikleri kullanabiliyorsunuz . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Ben kafaya koydum alıp takacağım. Uzun zamandır araştırıyorum mytouch için yazılımla hack yapılamadı , donanım şart gibi gözüküyor.

Bugün serviste sordum navigasyon ekleyebilirmiyiz yazılım ve sd kart ile diye.Usta şaka gibiydi. Öyle şeymi Ford bize öyle bir yazılım desteği verse biz burda yeniden araba yaparız. Yazılımı değiştirmek demek tüm yazılımla oynamak demek , orjinal navigasyon farklı daha büyük ekran dedi .Resmen sallıyor hiç birşeydende anlamadığı çok açık.

Yarın ustaya değilde satış elemanına sorcam bi araştırsın forda sorsun diye ama olmayacak gibi gözüküyor. Onun için ben bu cihazı alıp takcam .

Videolardanda izlediğim kadarıyla panelin sökümü gayet basit yapılamıcak gibi değil. 800-900 civarınada orjinal ekranda navigasyon keyfi her türlü değer.

Garanti olayına gelirsekte konsolla ilgili bir sıkıntı olursa en fazla birdaha söker o şekilde götürürüm servise o olur. 

Yalnız şunu araştırmak lazım acaba navigasyonda türkçe dil desteği varmı ? Hangi haritayı kullanıyor ? Güncellemeler nasıl olacak ? Bunun içinde şimdi cenmax a mail atacağım. Gelen yanıtları paylaşırım.

Almak isteyen arkadaşlar buradan birleşip alabilirsek cihazı takarken ve ilerleyen zamanlarda diğer sorunlarda hem birbirimize destek oluruz hemde indirim alabiliriz. 

Niyetinizde varsa sistem gerçeten süper ve montajı çok basit . En büyük artısı eski sistem olduğu gibi yerinde duruyor sadece extradan navigasyon tuşu açılıyor ve bu menü altındada bu cihazla gelen tüm özellikleri kullanabiliyorsunuz . 

Herhangi bir gelişme varmı ?

Birde Cenmax bu ürünühangi kodla aramamız gerekiyor? Tane fiyatı neye geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey cevabınızı merakla bekliyorum

Profilinizde araç bilginiz Focus 1 tdci olarak girilmiş eğer bu hatalı ise lütfen güncelleyiniz.

Soruya gelince ben size balığı tutmak için yolunu gösterdim :) Telefon ile yukarda verdiğim kişiye ulaşmanız gerekiyor. Eğer toplu ve Türkiye'den satın alma imkanı olmasaydı ilgilenecektim, böyle olunca bence gerek kalmadı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Profilinizde araç bilginiz Focus 1 tdci olarak girilmiş eğer bu hatalı ise lütfen güncelleyiniz.

Soruya gelince ben size balığı tutmak için yolunu gösterdim :) Telefon ile yukarda verdiğim kişiye ulaşmanız gerekiyor. Eğer toplu ve Türkiye'den satın alma imkanı olmasaydı ilgilenecektim, böyle olunca bence gerek kalmadı :) 

Bilgilerimi güncelledim :)

Firmadan Pazarlama müdürü Kerim bey ile görüştüm. Verdiği bilgiye göre ürün henüz Türkiye'ye gelmemiş, bütün testleri yapıldığını başarılı bir şekilde gerçekleştiğini,1 ay içresinde geleceği muhtemel fiyatının da 320$ olacağı bilgisini verdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşıldı çok farklı şeyler eklenmemiş yani, gelsin bakalım.

Bu tür şeylerde firmalar bizlere ürün gönderse biz de denesek ne iyi olur ama Türkiye'de bunu yapacak zihniyet henüz oturmuş değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Merhaba benim adım alp 2014 ford focus tekno far sanruf paketli sedan aracım var.navigasyon için çok araştırdım bir rus forumu buldum orada bi arkadas 5 tane dosya yükleyerek navigasyonu yaptıgını söylüyor resimleri var ancak nasıl yapıldıgını anlatmıyor.ben sonra araştırıp en son sürümü olan 3.8 yazılımını usb üzerinden yükledim yenilikler iphonelerdeki siri yi araca aktiv edebiliyorsun klima ayarları tam türkçe oluyor mesela yazıları dual yerine çift yazıyor maximum yazan yerde yüksek tam türkçe oluyor arayanın ismini söylüyor vs... ayarlara girdiğimde yazılm bilgisinde bende boş uygulama yeri boş geçen bi başka navigayınlu focusa baktım 2015 o ayarlar yerinde navigasyon yazılım numarası falan yazıyordu yani dosya yükleyerek yapılabiliniyor aşagıdaki sitededen bakabilirsiniz ancak nasıl oldugunu tam bi şekilde ablatan yok inceleye bilirsiniz herkeze selamlarrr

http://mobile.ffclub.ru/topic/389241/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Alp Gökçe said:

Merhaba benim adım alp 2014 ford focus tekno far sanruf paketli sedan aracım var.navigasyon için çok araştırdım bir rus forumu buldum orada bi arkadas 5 tane dosya yükleyerek navigasyonu yaptıgını söylüyor resimleri var ancak nasıl yapıldıgını anlatmıyor.ben sonra araştırıp en son sürümü olan 3.8 yazılımını usb üzerinden yükledim yenilikler iphonelerdeki siri yi araca aktiv edebiliyorsun klima ayarları tam türkçe oluyor mesela yazıları dual yerine çift yazıyor maximum yazan yerde yüksek tam türkçe oluyor arayanın ismini söylüyor vs... ayarlara girdiğimde yazılm bilgisinde bende boş uygulama yeri boş geçen bi başka navigayınlu focusa baktım 2015 o ayarlar yerinde navigasyon yazılım numarası falan yazıyordu yani dosya yükleyerek yapılabiliniyor aşagıdaki sitededen bakabilirsiniz ancak nasıl oldugunu tam bi şekilde ablatan yok inceleye bilirsiniz herkeze selamlarrr

http://mobile.ffclub.ru/topic/389241/

Umarım bir yolunu bulan çıkar. Önümüz açılır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bunun gerçekleşeceğine inanıyorum çünkü araçta koordinasyon veren bir menü var yani bu haliyle gps anteni ve alt yapısı oluşturulmuş durumda sadece proğramı yüklemek gerekli... buda ilerleyen zamanlarda olacak sanırım beklemeye devam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.