Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Focus Titanium'a Navigasyon eklemek isteyenler belirtsin lütfen!

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Benim aracım 2014 focus titanium smart paket.  2014 Şubat üretimi. Sony ses sistemi var. Navigasyon için sielelectronic  diye link verdiğiniz üründe bulunan ara modül bizim arabaya uygun mudur. Yoksa sadece 2015 modeller için mi uygun?

Ayrıca burada bildiklerini paylaşan herkese ve site yönetimine teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Özgür Engin said:

Merhabalar. Benim aracım 2014 focus titanium smart paket.  2014 Şubat üretimi. Sony ses sistemi var. Navigasyon için sielelectronic  diye link verdiğiniz üründe bulunan ara modül bizim arabaya uygun mudur. Yoksa sadece 2015 modeller için mi uygun?

Ayrıca burada bildiklerini paylaşan herkese ve site yönetimine teşekkürler. 

Bu size uygun değil maalesef. Bu sistem hazır ekranı olup navi'si olmayanlar için.

Simin navi eklemeniz nispeten daha basit, 5 inç ekranı ve sd kartı satın almanız yeterli tabi bazı ek şeylerde lazım.

http://www.focusclubtr.com/topic/4562-focus-3-orijinal-navigasyon-ve-sony-panel-kurulumu/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyon uygulaması buraya yükleniyor arabada Ayarlar Yardım Yazılım Lisansları yerinde navigasyonlu olanlarda burda navigasyon uygulaması adı ve versiyonun yazıyor geçen gün bir yerden navigasyonlu ford focus  inceledim ancak foto çekemedim navigasyonlu olan biri ordaki uygulamanın adının yazarsa tam olarak belki bi yerden bulup yükleyebiliriz.

2015-12-06 23.22.39.jpg

Alp Gökçe tarafından düzenlendi
Yazım hatası.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Alp Gökçe said:

Navigasyon uygulaması buraya yükleniyor arabada Ayarlar Yardım Yazılım Lisansları yerinde navigasyonlu olanlarda burda navigasyon uygulaması adı ve versiyonun yazıyor geçen gün bir yerden navigasyonlu ford focus  inceledim ancak foto çekemedim navigasyonlu olan biri ordaki uygulamanın adının yazarsa tam olarak belki bi yerden bulup yükleyebiliriz.

2015-12-06 23.22.39.jpg

Bunu internetten buldum şimdi birde başka bir internet sitesinde bu 3.8 güncellemesini yükledikten sonra usb de sorun olmuş navigasyonu olan bir araçmış navigasyon uygulaması  silinmiş bazı şeyler çalışmamış ve izmir çetaş servisinde o araca yeniden servis navigasyon yazılımı atmış ve sorun çözülmüş yani serviste navigasyon için uygulama  var..

Konu geçen site

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/276618-ford-sync-guncellemeleriae3d513fccbf49234d943805ea197217.jpg

Alp Gökçe tarafından düzenlendi
Link eklendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Anıl Polat said:

donanım varsa donanıma uygun da yazılım vardır. donanım yoksa yazılım tek başına ne yapsın.

Araçta donanım var çünkü aracım gps anteni donanım var ekranda pusula var enlem boylam kordinat veriyor ve kol dayama yerinde sd kart girişi var ama uygulama yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Alp Gökçe said:

Araçta donanım var çünkü aracım gps anteni donanım var ekranda pusula var enlem boylam kordinat veriyor ve kol dayama yerinde sd kart girişi var ama uygulama yok

dediğiniz gibi aktif edilebilirse ne mutlu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Anıl Polat said: donanım varsa donanıma uygun da yazılım vardır. donanım yoksa yazılım tek başına ne yapsın.

Eksik bilgileriniz var koordinat veren sistem ayrı bu ap ayrı.

Servisin yazılım atması ile olacak iş değil bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Alp Gökçe said:

sizde sd kart var mı peki navi için :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Anıl Polat said:

donanım varsa donanıma uygun da yazılım vardır. donanım yoksa yazılım tek başına ne yapsın.

Sd kart için otokoç gittim orda sağ olsun berkay bey vardı arabaya  sd kartı taktık kartı gördü ancak çalışmadı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Alp Gökçe said:

Sd kart için otokoç gittim orda sağ olsun berkay bey vardı arabaya  sd kartı taktık kartı gördü ancak çalışmadı..

Yukarda yazdım fakat tekrar edeyim, o gps anteni farklı bu farklı. Problem anten değil gerçi çok ucuz bir şey o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay said:

Yukarda yazdım fakat tekrar edeyim, o gps anteni farklı bu farklı. Problem anten değil gerçi çok ucuz bir şey o.

evet titanium donanımda sd kart girişi var. sync 2 üzerinde konumu gösteren bir bölge de var. yazılım da yüklenebiliyor. Bu kadar var olan şey arasından program yükleyerek naviyi çalıştıracak bir usta yok mu. Arkadaş. Biraz gayret. Bulalım bir çözümünü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.