Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 1.6 Tdci "superchips" Izlenimlerim

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Loading stage 3 karaböcük diyorum :)

Turbomu aldım modifiyeye gönderdim.Şu an için bir aksilik olmaz ise  hafta  sonu bitmiş olacak sabri senden bu yazdıklarını okudukça dahada keyif alıyorum . Dr. Servet Özkan yazdı  hasta olarak bizde uyacağız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

programın etkisi yokuşlarda daha da belirgin oluyor ancak sprintbooster açıkken araba çok istekli hatta 2 .kademe açıkken sürekli patinaja düşüyor ben ilk kademede (yeşilde) kullanıyorum. Sprintbooster'ın etkisi programdan sonra daha da artıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer, yeniden programlamanın da bir rodaj süresi var, giderek iyileşecektir.

Antalya'da yapan yok, arabayı da götürmek ayrı bir masraf ve zaman istiyor.

Yoksa çoktaaan yaptırmıştım.

Çok zorlamadan deniyorum ortalamam 6.2 zateb şuan.

Istanbula gelirsen senin arabayla bir iş için 2 saate hallediyorlar :)

Loading stage 3 karaböcük diyorum :)

Turbomu aldım modifiyeye gönderdim.Şu an için bir aksilik olmaz ise hafta sonu bitmiş olacak sabri senden bu yazdıklarını okudukça dahada keyif alıyorum . Dr. Servet Özkan yazdı hasta olarak bizde uyacağız :)

Seninki çok farkli bir olay heyecan çok daha fazladir ve tabi amaçlarımı farkli

programın etkisi yokuşlarda daha da belirgin oluyor ancak sprintbooster açıkken araba çok istekli hatta 2 .kademe açıkken sürekli patinaja düşüyor ben ilk kademede (yeşilde) kullanıyorum. Sprintbooster'ın etkisi programdan sonra daha da artıyor...

Sprintbooster kafamda ama ona o parayi vericekmiyim bende bilmiyorum :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabricim vereceksin kardeşim, bunu hepimiz biliyoruz :) sadece şuanda kendini uygun koşullara hazırlama aşamasındasın :)

Yok bence birisinin gayet güzel gaza getirmesini bekliyor.

Deneyince zaten o gazi almış olucam o yuzdende denemedim o gün :D simdi kamera aldim para bitti daha ileride artik
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer, yeniden programlamanın da bir rodaj süresi var, giderek iyileşecektir.  

Antalya'da yapan yok, arabayı da götürmek ayrı bir masraf ve zaman istiyor. 

Yoksa çoktaaan yaptırmıştım.

Nasıl yok?

Buyursunlar efenim:

Başaran Dizayn
Altınova Sinan Mh. Havaalanı Karşısı No: 769 - 07300 Antalya
Tel: (242) 310 87 00 Fax: (242) 340 33 33 GSM: (555) 744 92 64

İşin içinde kalifiye işçilik girmediği için bu arkadaşlara yaptırılabilir bence?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İmzama baksana olum; tdci focus aldım 2010 :D

Mobildeyim abi :D senin arabayi sattığını biliyordum ama ne aldığını bilmiyordum :D

Baktim şimdi sitesinden seninkinde mesela ECU sökülmüyor uyari çıkmadı ama BTG maslak daha iyi bilir. Fiyat olara bi 100 lira daha uygundur benimkinden çünkü pound cinsinden fiyatinda 40 pound fark var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar bende aracimi Chip'lemek istiyorum daha 500 kmde bunun bir zarari yok sanirim her zaman agresif kullanmadikca ? ( Ne kadar erken o kadar iyi diyede kendilerinden bilgi aldim fakat daha once dizel tecrubem olmadigi icin sizlerin bilgisiyle yola cikmak istiyorum)

Bana gelen bu güc artisini daha cok sehir icinde kalkista olsun. Biraz yavasladigimda kendini toplayamayip vites kuçultmem gerekmesinden yani isteksizliginden dolayi istiyorum.

Pedal tepkilerini hizlandiran cihazla beraber hepsini taktirmak istiyorum fakat araci 10 sene gibi bir sure kullanmak istiyorum surekli dip gaz kullanan biride degilim.

Nereyi aradiysam hepsi beynin sokulmesi gerektigini soyledi ve degerler ise hepsinde ayni.

120 / 125 Hp 265 / 270 Nm tork

.

Piyasada 750 ye yapanda var 1.500e yapanda var arada ne fark vardir.bu chipte hepsi ayni seyleri yapmiyormu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.