Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 1.6 Tdci "superchips" Izlenimlerim

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Adminler modlar koşun, Aydın abinin accountu hacklemişler. Bunu söyleyen Aydın abi olamaz.  :smiley2k:

Niye söylemiyim olum; F3 e de o kadar modifiye yapmıştım yok farı yok navigasyonu yok göstergesi.

Bu da yeni oyuncak işte, hanıma jazz ı alınca tamamen özgürüm bu konuda  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye söylemiyim olum; F3 e de o kadar modifiye yapmıştım yok farı yok navigasyonu yok göstergesi.

Bu da yeni oyuncak işte, hanıma jazz ı alınca tamamen özgürüm bu konuda  :kıhkıh:

Ben seni hep orjinalci bildim abi.

Değiştirdiğin şeylerde OEM, motora gireceğin akılımın ucundan geçmedi ve hatta daha önce sende yaptırmam diyordun. Okumuştum yazdığın bir postu :) Şimdi ne değişti? Özgürlüklerin verdiği bir rahatlık mı var yoksa bu kararın değişiminde? :)

Yaptırana neden yaptırdın dermiyim? Hayır.

Kendi aracıma yaptırırmıyım? Hayır.

Ahada buyur :)

Aydın Baran efenim? üşenmedim aradım buldum bak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

d9526a953f1a1589ae1ab3aefba4f197.jpg

Öncesi ve Sonrası arasinda negatif fark olmus. :)

Keyfini cikart.

Iyi olmuştur tabi.

Benim merak ettigim hani farkli farkli yazilimlar yapılabiliyor mu?

Iste daha yuksek tork, daha az tuketim, alt devir canlanmasi, ust devir gucunun arttirilmasi ya da hepsinden bir miktar ya da bazi ozelliklerden ortayq karisik yapabiliyorlarmidir diye merqk ediyorum dogrusu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim merak ettigim hani farkli farkli yazilimlar yapılabiliyor mu?

Iste daha yuksek tork, daha az tuketim, alt devir canlanmasi, ust devir gucunun arttirilmasi ya da hepsinden bir miktar ya da bazi ozelliklerden ortayq karisik yapabiliyorlarmidir diye merqk ediyorum dogrusu.

Superchipsde custom map yok. Standartta ne geliyorsa o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben seni hep orjinalci bildim abi.

Değiştirdiğin şeylerde OEM, motora gireceğin akılımın ucundan geçmedi ve hatta daha önce sende yaptırmam diyordun. Okumuştum yazdığın bir postu :) Şimdi ne değişti? Özgürlüklerin verdiği bir rahatlık mı var yoksa bu kararın değişiminde? :)

Ahada buyur :)

Aydın Baran efenim? üşenmedim aradım buldum bak.

Vay anasını takip ediliyorum :)

Chiplenmiş f3 tdci ile benim stok f3 ü kapıştırdıktan sonra bunu yazmıştım. Yine de yaptiracağımı sanmıyorum f2,5 zaten 2000 devir civarı patlıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay anasını takip ediliyorum :)

Chiplenmiş f3 tdci ile benim stok f3 ü kapıştırdıktan sonra bunu yazmıştım. Yine de yaptiracağımı sanmıyorum f2,5 zaten 2000 devir civarı patlıyor :)

2ye attıktan sonra bırakıp iyice yavaşladıktan sonra gazı kökleyerek o anı beklemek en sevdiğim şeydi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servis güncelleme yaparsada siliniyor.

Doğru ama direk motor beynine bir güncelleme zor geliyor zaten biz gidince söylesek bile yapmaktan çekiniyorlar güncellemeyi.

Eğer servis çıkışı eskisi gibi olursa araban gel yine yükleriz demişlerdi :yeah:

Buarada istanbul buluşması ne zaman ya stock bir F3 tdci istiyorum :D mümkünse 18 jantli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru ama direk motor beynine bir güncelleme zor geliyor zaten biz gidince söylesek bile yapmaktan çekiniyorlar güncellemeyi.

Eğer servis çıkışı eskisi gibi olursa araban gel yine yükleriz demişlerdi :yeah:

Buarada istanbul buluşması ne zaman ya stock bir F3 tdci istiyorum :D mümkünse 18 jantli

bu saatten sonra önemli bişey olmadıkça gelmez zaten. Servet abiye yapılırken sorduğumuzda ufak bi ücretten bahsetmişlerdi sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.