Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

18 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Esp/abs/çevre sensöründen alma zaten vardı bunlarda da ama geç algılıyor o.

daha öncede yazmıştım... haklısın esp/abs'den algılayanın jeton daha geç düşüyor. ama mesela bende tpms var, 32 hava basıyorum 25'e inince sinyal veriyor. Ki bu ciddi bir aralık. heralde esp/abs'den algılayan 20 altına düşünce sinyal verecek... kusura bakmasında o vakitten sonra ben hem direksiyondan hemde gözümle dışarıdan kontrolle havanın azaldığını anlarım. sensör dediğin ekranda lastik lastik, bar bar gösterecek, böyle hizmet olmaz olsun... eyyyy otosan, eeeyyyy vagvag... :P

neyse şakası bir yana, teoride iyi pratikte bir b.ka yaramayan donanımdır kendisi bu tpms'nin @H. Cenk

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

daha önce yazılmış ama benim kafam basmamış :(

Bu sabah lastik basınç uyarısı verdi ama lastik belirtmedi. Madem öyle niye her tekere ayrı sensör koydun, bu ne yaman çelişki annem  ..

Bizim poloda sensör yok, ESP fonksiyonu ama yine de "sol arka lastikte basınç kaybı " gibi lastik belirterek uyarıyor. 

Tek tek lastikleri kontrol ettim, ben ne anlarım. Hepsi 2 psi düşmüş derken son baktığım sol arka 10 psi düşmüş. Derken lastiğe gömülmüş vidanın bana gülümsediğini gördüm :) Akşam Gülsuyunda onartırım artık 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 minutes ago, H. Cenk said:

daha önce yazılmış ama benim kafam basmamış :(

Bu sabah lastik basınç uyarısı verdi ama lastik belirtmedi. Madem öyle niye her tekere ayrı sensör koydun, bu ne yaman çelişki annem  ..

Bizim poloda sensör yok, ESP fonksiyonu ama yine de "sol arka lastikte basınç kaybı " gibi lastik belirterek uyarıyor. 

Tek tek lastikleri kontrol ettim, ben ne anlarım. Hepsi 2 psi düşmüş derken son baktığım sol arka 10 psi düşmüş. Derken lastiğe gömülmüş vidanın bana gülümsediğini gördüm :) Akşam Gülsuyunda onartırım artık 

Abi bizim aractaki sensor 4 lastige gore esitliyor birinin havasi azalirsa uyari veriyor. 

Dedigin gibi hangi lastik oldugunu gosterse daha iyi olurdu sanirim o daha gelismis bi sistem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.04.2016 - 16:09 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

sensör dediğin ekranda lastik lastik, bar bar gösterecek, böyle hizmet olmaz olsun... eyyyy otosan, eeeyyyy vagvag... :P

neyse şakası bir yana, teoride iyi pratikte bir b.ka yaramayan donanımdır kendisi bu tpms'nin @H. Cenk

@H. Cenk abi yukarıda basbas bağırmışım, hiç dinlememişsin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Abi sen hayirdir ya? Insaatlarda falan mi gezdiriyorsun arabayi :)

bizim orada ramazanda "inşaat ya resulallah" yazar camilerde :D:D 

Dev bir şantiyede yaşıyoruz gittiğimiz geldiğimiz her yer inşaat benim evden E5e inen yol kentsel dönüşüm alanı. Medeni bir ülkede böyle bir şey olsa deadline koyarlar değil mi 31.12.2015e kadar inşaatları bitirin bu tarihten sonrası yasak diye falan. Bizde 2011 den beri 200 metrelik caddede sürekli inşaat var. biri bitiyor diğeri başlıyor o bitiyor öteki başlıyor :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.