Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Kuga İçin Motor Güncellemesi Geldi! En Temiz Kuga!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kuga aklımı fena halde kurcalıyor ve benzin tüketimi endişe konusu:wacko:. Ankara trafiğinde, benim sürüş tarzımla; Focus II 1.6 benzinli ile ortalama hızım 30 km iken yakıt tüketim ortalaması 9.1 civarı oluyor.

Sürüş karakteri böyle olan bir insan Kuga 1.5 Ecoboost ile ne kadar yakıt tüketebilir? Öngörüleriniz benim için çok değerli ve seçimimde çok faydası olacak.

Mert Pekcan tarafından düzenlendi
İfade ve imla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga aklımı fena halde kurcalıyor. Ankara trafiğinde Focus II 1.6 benzinli ile ortalama hızım 30 km iken yakıt tüketim ortalamam 9.1 civarı oluyor.

Sürüş karakteri böyle olan bir insan Kuga 1.5 Ecoboost ile ne kadar yakıt tüketebilir? Öngörüleriniz benim için çok değerli ve seçimimde çok faydası olacak.

Manuel 9 litre, otomatik 10-11 arası. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga aklımı fena halde kurcalıyor ve benzin tüketimi endişe konusu:wacko:. Ankara trafiğinde, benim sürüş tarzımla; Focus II 1.6 benzinli ile ortalama hızım 30 km iken yakıt tüketim ortalaması 9.1 civarı oluyor.

1,5 Litre otomatik 9,5 ortalama ile sürüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

... bu arada Eylül üretiminden itibaren Titanium ve Selective'lerde Sync2 + 8"renkli/dokunmatik ekran standart olacak. Sony geri görüş kamerası ve navigasyon ise hala opsiyon listesinde. 

Güncelleme : Kuga ICE'de ki TDCI+PS opsiyonu 2017 sonuna ertelendi. (daha önce 2016 sonu denmişti) gerekçe PS şanzımanın beklenen ötesinde talep görmesi ve Ford'un elindeki PS'leri C-Max'da kullanma kararı alması. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... bu arada Eylül üretiminden itibaren Titanium ve Selective'lerde Sync2 + 8"renkli/dokunmatik ekran standart olacak. Sony geri görüş kamerası ve navigasyon ise hala opsiyon listesinde. 

Güncelleme : Kuga ICE'de ki TDCI+PS opsiyonu 2017 sonuna ertelendi. (daha önce 2016 sonu denmişti) gerekçe PS şanzımanın beklenen ötesinde talep görmesi ve Ford'un elindeki PS'leri C-Max'da kullanma kararı alması. 

İyi de patron c-max olmaz, çocuklar büyüdü zati diyor, kugayı bekleyelim der. 2017 sonu çok uzak oldu. Ulen ford, bir de bana sorsanız, şu kararları almadan önce .. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de patron c-max olmaz, çocuklar büyüdü zati diyor, kugayı bekleyelim der. 2017 sonu çok uzak oldu. Ulen ford, bir de bana sorsanız, şu kararları almadan önce .. :)

söyledim ama dinletemedim ki ... eşşeğiz işte, kuSura bakma üstad. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuda VW'ni kimse geçemez :)  Türkiyede satılmayan golf plus ile tiguanın konsolları da aynı. Örnekleri çok daha fazla arttırabiliriz. Ama benim bu yönde şikayetim yok. Aynı olabilen kısımlar aynı olabilir, sonuçta ikisi de C sınıfı araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.