Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hayatta almam ve alana engel olurum mümkünse.Akdeniz ege ve güneydoğu anadolu bölgelerimizde alınacak son renktir.Siz istanbullular dilediğiniz gibi binin ama o arabayla ancak yazın o bölgelere indiğinizde anlarsınız demek istediğimi. :)

bir de temizlik olayı var tabi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul'da bir gün temiz kalmaz o araba.

O zaten başlıbaşına dert sadece istanbulda değil her yerde siyah renk araba kullanmak için ya çok boş vaktin olucak yada çok paran :)

Hayatımda bir kez koyu renk araba kullandım ne çektiğimi ben biliyorum bir daha Allah nasip etmesin bana siyah araba :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin Bey, şimdiye kadar yerini defalarca yazabilirdiniz.. Bana balık tutmayı öğretme, bana balık ver :kıhkıh: :kıhkıh:

Arkadaşım özel belki, yazmak istemiyorum belki. Arabanın kıçındaki bir düğmeyi bulamıyorsun.Nasıl Ford'cusun sen. :guitar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım özel belki, yazmak istemiyorum belki. Arabanın kıçındaki bir düğmeyi bulamıyorsun.Nasıl Ford'cusun sen. :guitar:

Aramadım ki henüz.. Belki arasam bulurum.. Belki de bulamam, bilmiyorum.. Engin Bey fazla naz aşık usandırır, yüzük atıcam şimdi :kıhkıh: :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zevk renk tartışılmaz... :yeah: Yormayın kendinizi Broadway beyazcıları hemen toplaşmış siyah deyince :zha:

he bebişim he.. en güzel senin dediklerin zaten.. bizim beğendiklerimiz hep tu kaka.. siyah araba, iphone, ios, macbook.. hem zevkler ve renkler der, ondan sonra broadway beyazcıları der.. :zha: :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he bebişim he.. en güzel senin dediklerin zaten.. bizim beğendiklerimiz hep tu kaka.. siyah araba, iphone, ios, macbook.. hem zevkler ve renkler der, ondan sonra broadway beyazcıları der.. :zha: :zha:

Ben öyle bişey dedim mi ? broadway beyazcısı :D

Bir şeyi karalamak için çamur atıyorsunuz yok öyle böyle diye...Biz çamur atmadan zevk belirtiyoruz..

Aradaki farkı kapiş lütfen cenk bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya Erdem Bey, siyaha kötü demedik ki.. kullanımı zor dedik.. kirleniyor dedik.. ısınıyor dedik.. ama yakışma işine gelince kesinlikle güzel, ona laf etmiyorum..

Eee niye bize öyle diyorsunuz o zaman..Bırakta alan düşünsün onları

Biz zevkimizi söyleyemeyecekmiyiz :D broadwayciler :D dağılın :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben öyle bişey dedim mi ? broadway beyazcısı
Bana niye sataşmıyon yakup çekinme benden bu kadar.Eğer beyazcılar brodway ciysek.Bu sene satış rakamlarında araştır bakalım ford da en çok rangi renk araç satılmış.Ben bakmadım ama bunun sonucunun beyaz çıkacağından adım gibi eminim.En azından gördüğüm ford lar içinde en fazla beyaz görüyorum ha şimdi bana ucuzda ondan deme 1 kalemde 30 bin 40 bin 50 bin veren adam gerekirse bi 600 yada 900 daha verir. :)

Hadi hepsini geçtim audi a5 in lansman rengi neydi hatırla bakalım.Tabiki beyaz demekki koskoca audi bile brodwayci olmuş :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.