Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar piyasada şu an smart paketli titanium dışında hiçbir opsiyon yok....yani x paket , tekno paket ya da sunroff tan herhangi birini ya da kombinasyonlarını istesem en az 1 ya da 1,5 ay beklemek zorundayım..

Ben bu araba için(titanium smart paket) 59,500 tl fiyat aldım....sizce nasıl ...Özellikle x paket ve sunroff istiyordum...zira tekno paket ülkemizde çok kullanılası durmuyor....Sizce arabayı alayım mı , yoksa 7 bin lira civarı fazla verip x paket + sunroff 1-1,5 ay bekleyim mi?

bu arada bir sorum daha olacak aranızda benim gibi 1,90 boyunda olan ve focus 3 sedan alan var mı ?........soldaki konsol çıkıntısı sanki rahatsızlık hissi verecekmiş gibi bir hava uyandırdı bende......

(bu arada neden benim konu başlığımı kilitliyorsunuz, foruma yeni üye oldum sizlerden bilgi alayım dedim , neden mani oluyorsunuz...yarın burdaki bilgilere göre gidip araba alacağım ben!)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koray bey,

Forum; kişilerin kafasına göre yazı yazacağı ortamlar değil.Herşeyin yeri ve kuralı var.

Blog vs açıp kafanıza göre yazabilirsinz :yeah:

Ayrıca bizim ford ile bir bağımız yok yani araç almanız veya almamanız tamamen sizin sorumluluğunuzda.

İlgi alaka ve anlayış işin teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam o zaman sana zahmet bilgilendir beni , anladık yani işine gelmiyorsa defol git diyorsun ...ama böyle katı bir tutum sergilemenize anlam veremedim....(üstelik en çok sizin bilginize ihtiyaç duyduğumu özellikle belirtmişken)

Güzel kardeşim (yaşını bilmiyorum kusura bakma kardeşim diyorum), her ortamın kuralı var ve buna uymazsanız o ortamı bir daha bulamazsınız yani saygı göstermelisiniz ki bulasınız..

Özel birşey istemek bunu aşacak birşey değil, buradaki herkes kişi ayırt etmeksizin zaten yardımını ediyor.

Doğrumudur, Takip ettiğiniz üzere bunları görmüş olmanız gerekiyor ?

Nedir bu sinir anlamadım?

Ben sizden para kazanmıyorum ''bilgilendir beni'' nasıl bir cümledir ? mecburmuyuz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her türlü siyah çok sert çok yakışıyor , hani trend olursa özellikle siyah olsun diyorum ki aracı dolu gosteriyor

Yakışmasına lafım yokta Yakup bu siyah çok zahmetli özellikle benim bulunduğum ilçede 2 günde 1 araba yıkıyorum,arabayı yıkadığım ilk gün yine kirleniyor,siyah renk çok nankör.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakışmasına lafım yokta Yakup bu siyah çok zahmetli özellikle benim bulunduğum ilçede 2 günde 1 araba yıkıyorum,arabayı yıkadığım ilk gün yine kirleniyor,siyah renk çok nankör.

Hep nankör olsun abi onun gibi olsun..

Koyu renk seviyorum ben, senin durum benimkinde de var..yıkamazsan 20 yıllık araba gibi oluyor :D yıkayınca da alev alev.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ford.com/cars/focus/?fmccmp=lp-cars-top-hp-focus

Bu bölümde sayfaları gezerken gördüm sync özelliği sanırım 2013te gelecek demek focuslara. Çok para biriktirmem lazım tekrar sıfırlamak için aracı...:)

standart mı olacak acaba opsiyon mu ? hep aldıktan sonra iyileri çıkıyor ya:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ford.com/...rs-top-hp-focus

Bu bölümde sayfaları gezerken gördüm sync özelliği sanırım 2013te gelecek demek focuslara. Çok para biriktirmem lazım tekrar sıfırlamak için aracı... :)

standart mı olacak acaba opsiyon mu ? hep aldıktan sonra iyileri çıkıyor ya:)

Yanlış.Sync abd'de zaten var.

Ülkemizde 3. çeyrek sonrası yanı bu yıl gen 1 olarak sunulacak

gen 2 olarak 2013'de sitemizde sync olarak arama yapmayı deneyiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.