Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hemen tüm konulara baktım ama bulamadım colorado ..Neyse başka bir sorum var:

USB girişi var mı focuslarda yani varsa hepsinde mi bell, donanımdan itibaren mi? Eldeki broşürde yazmıyor..

Mars Turuncuydu o zaman o :P

Portatif müzikçalar bağlantı soketi (USB) Trend itibarıyla sunulmaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı Olsun... :D

Tanışma kısmında sizi, benim arabam kısmında aracınızı tanıyabiliriz aslında değil mi ? :D

araç biraz çekingen...garaja saklanmış :)

şimdiye kadar araç alırken genelde ucuza kaçmaya çalıştık ama çok fark varmış...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakıt güvence sistemi diye bir şey varmış...bayide bir şey demediler unuttu belkide...ilk depoyu shellden aldım ben...bundan sonra opete mi gidelim?

Garanti süresince opet e gitmekte fayda var.Yakıtla ilgili bi problemde servisi problem çıkartmaz,bide şu var başka akaryakıt şirketindende alsanız bi problem çıkarsa yakıt kaynaklı o şirket probleminizi gidermek zorunda en son yakıtı oradan aldığınızı kanıtladığınız zaman.En baştada dediğim gibi garanti süresince opetten almak en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar malum km ilerledikçe jantlarda balata tozu dahda birikmeye başladı buda zamanla balansı bozmaya kadar gidiyormuş, kullandığınız ürünler varsa veya tavsiye edebileceğiniz jant temizleme ürünleri nelerdir lastiğe zarar vermeyen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni konu açmak istemedim ufak bişi burdan sorayım çok sessiz bir sokakta park yeri ararken cam açıktı fren yaparken bir sürtünme sesi geldi arabadan kafamı çıkararak tekrar denedim frene bastığımda sürdünme sesi geliyor ilk defa duydum araba 5.800 oldu artık balatalar oturması gerekmezmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

OGS cihazını neresine yapıştırayım camın? aynanın arkasına yapıştırayım dicem ama orda da kamera şeysi var :) onunda altına yapıştırsam camın nerdese ortasına geliyor.. :D

Eskiden olsa ortanın solu derdim, şimdilerde... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

OGS cihazını neresine yapıştırayım camın? aynanın arkasına yapıştırayım dicem ama orda da kamera şeysi var :) onunda altına yapıştırsam camın nerdese ortasına geliyor.. :)

Kamera seysinin sağına.Siyah noktalı alana. Ortanın sağı oluyor malesef. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.