Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

sabri daha ayrıntı istiyorsan poz süresi, odak uzunluğu, iso değeri filan hepsini sÖyleyebiliriz :zha:

ama 14:51'de çekmişsin fotoğrafı.. gÖlgelerin yÖnü ve uzunluğundan anladım :)

:) doğrudur Alperen abi o civardı hakketten he :) imageschack sağolsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az once araba ile park ettiğim yerden çıkarken araçtan bir surtme sesi geldiğini farkettim. Inip bakınca sağ ön lastiğin inik olduğunu farkettim. Parkederken birsey yoktu. Ne olduğunu anlamadım. Altına baktım patlatacak birsey de yok. Hava mi kaçırdı acaba? Ya da biri mi birsey yaptı diyeceğim ama pek de mümkün görünmedi. Hava kacirdiysa buyuk ihtimalle subapta sıkıntı vardır diye düşünüyorum ancak biri birsey yaptıysa veya parkettigim yerde birsey girdiyse tamiri nasil olur? Sağlıklı olur.mu tamir? Yeni lastik mi almak gerekir yoksa? Daha 1 ay olmadı satın alali kisliklari. Moralim bozuldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az once araba ile park ettiğim yerden çıkarken araçtan bir surtme sesi geldiğini farkettim. Inip bakınca sağ ön lastiğin inik olduğunu farkettim. Parkederken birsey yoktu. Ne olduğunu anlamadım. Altına baktım patlatacak birsey de yok. Hava mi kaçırdı acaba? Ya da biri mi birsey yaptı diyeceğim ama pek de mümkün görünmedi. Hava kacirdiysa buyuk ihtimalle subapta sıkıntı vardır diye düşünüyorum ancak biri birsey yaptıysa veya parkettigim yerde birsey girdiyse tamiri nasil olur? Sağlıklı olur.mu tamir? Yeni lastik mi almak gerekir yoksa? Daha 1 ay olmadı satın alali kisliklari. Moralim bozuldu.

Bir lastikçiye baktırmakta fayda var :kıhkıh: Bişey diyemiyorum uzaktan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bilgi ekranımda kadrandaki ekranda ayarlar bölümünde "City Stop" "Yokuş kalkış" birde "Çekiş kontrol" var üÇününde önündeki kutucuk tiklenmiş yani aktif citystopla yokuş kalkışı biliyorumda Çekiş kontrol nedir? Dinamik tork kontrolümü?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bilgi ekranımda kadrandaki ekranda ayarkar bölümünde "City Stop" "Yokuş kalkış" birde "Çekiş kontrol" var üÇününde önündeki kutucuk tiklenmiş yani aktif citystopla yokuş kalkışı biliyorumda Çekiş kontrol nedir? Dinamik tork kontrolümü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır aracınızın lastiklerinin patinaja düşmesini engelleyen bir sistem. Patinaj anında gazı keser. :) Işıklardan tam gaz kalkış yaparsanız sistemin çalışma şeklini görmüş olursunuz :mad:

Dinamik tork kontrolü ise;

Otomobiller viraj dönerken iç teker ile dış teker farklı turlarda döner ve bunu dengeleyen bir difransiyelimiz vardır. Dinamik tork kontrolü virajlarda tork dağılımını sağ ve sol tekere aracın o an ihtiyacına göre dağıtıp. Daha hızlı ve daha kontrollü bir viraj dönüşü sağlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük ihtimal çivi-vida girmiştir....Tamir ettirdiğin lastiği arka taraf taktırt,sağlam olanı öne al....Geçmiş olsun...

vida girmiş... siteler'e gitmiştim. büyük ihtimalle orda olmuştur.. tamir ettirdim şimdilik hiçbir sıkıntı yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 de cam suyu ısıtıcısı var mı arkadaşlar?Benim arabada cam suyunu cama atınca dumanlar çıkıyor camdan ?

Haznede yok ama püskürtme memelerinde var :P

Ama duman çıkması arabanın ne kadar ateşli olduğunun bir göstergesi bence

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.