Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Lastik hava basınç sensörü olanını görmedim bir önceki sayfada focus 3lerin piyasada az olduğunu söylemişler doğru az ama Fuluence ile kıyaslanamaz bir kere çıkış zamanları aynı değil ve ben focus 3 lerde filo satışı olmayacagını duydum. Focus un satışalarının megana la kıyaslanabilmesi focus un filo satışlarının fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastik hava basınç sensörü olanını görmedim bir önceki sayfada focus 3lerin piyasada az olduğunu söylemişler doğru az ama Fuluence ile kıyaslanamaz bir kere çıkış zamanları aynı değil ve ben focus 3 lerde filo satışı olmayacagını duydum. Focus un satışalarının megana la kıyaslanabilmesi focus un filo satışlarının fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

Filo derken?Bolca oto kiralama şirketlerinde mevcut Focus 3...Ama pek şirketlerin tercih etmediği bir model şu anda..Hem fiyatı yüksek kalıyor hemde bagajı şirket arabası için çok küçük kalıyor...Şirketler Flüence dururken Ford almıyor artık...Büyük kiralama şirketleri de müşteri pek tercih etmediğinden almıyormuş,çünkü müşteriler Focus 3 ü dar buluyorlarmış....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yolda görmüştüm 1 ay kadar önce çekmiştim fotoğrafını bilgisayarı karıştırırken gördüm beyaz F3ü olan ve değişiklik yapmak isteyenler için görsel :) difüzörü ve marşpiyelleri arabanın rengine boyamış ve tabi 17 siyah ST jantlar (18de olabilir bana 17 gibi geldi) :)

26092011280.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.