Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Olabilir abi ne olduysa arabayı aldıktan sonra oldu zaten :) Bende beyaz düşünüyom ama abi ii değilmi şimdi diyosun beyaz renk

Beyaz güzeldir de çok albenili diildir...

Beyaz forever :) Erkek adamın öyle candy limi mandy li renklerle işi olmaz :D Şeker kız Haidi gib o ne :D:yeah:

oooooo yusufum...vala....geçrekten ya candy mandy...arabın derdi kırmızı pabuç gibi...yada beş kuruş fazla olsun kırmızı olsun ...çingenler gibi....hahahah

delikanlıyı bozar...kırmızı falan... :)

Şimdi bu iki arkadaş,kasaptaki ciğer bekleyen ama sadece vitrine bakıp bakıp iç geçiren CAT(Kedi) diye bir mahlukatın kendilerine ne kadar uygun bir durumda olduğunu bilmiyorlar tabeee....O rengin yanından geçerken iç geçirirler ama burada bööle yazarlar..Pısık ,gösterişsiz ,herkeste olan renkleri alıp,benim araba yanlarından geçerken ön cama yapışırlar....Hahahahaha..... :):muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türk Bayrağı da kırmızı Yusuf?Bak profiline de koymuşsun hem de ?Şimdi o da koca bir milletin delikanlılığını mı bozuyor?? :yeah:

Türk bayrağı kırmızı ama kan kırmızı. Senin araban gibi abudik gubidik candy kırmızısı değil :muha::) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O Bayrağı arabamın önüne koydum,ikisi de kırmızı kırmızı dosta düşmana göstere göstere sürüyom "şeker" kırmızımı....Mercedes C200 dekiler bile hayran hayran bakıyor arabama..Ankara tek tek....Aslanım benim beee....Siz gidin gri alın,ikinci eli düşünerek gösterişssiz arabanızla dolaşın ortalarda...hahahahaha.... :yeah:

İşte Budur :

thumb-126992.jpg

Renklere bak beeee,uyuma bak beeeee...Kurban olayım rengine ay-yıldızına---

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O Bayrağı arabamın önüne koydum,ikisi de kırmızı kırmızı dosta düşmana göstere göstere sürüyom "şeker" kırmızımı....Mercedes C200 dekiler bile hayran hayran bakıyor arabama..Ankara tek tek....Aslanım benim beee....Siz gidin gri alın,ikinci eli düşünerek gösterişssiz arabanızla dolaşın ortalarda...hahahahaha.... :yeah:

benim anahtar sustalı nereye deyse çiziyo biliyon mu bora abi.... Yakında ankara ya gelmeyi planlıyorum... :) Hem ben grim ile mutluyum.. :muha::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasancım benim sözüm sahiplerine sana diil,sen üzerine alınma...O sustalı anahtarıda benim arabanın yanına yaklaştığında alıyorum,uzaklaştığında iade ediyorum...ööyle benim arabanın yanına herkes yaklaşamaz,trafikte bile renginden millet sağa çekiyor yol vermek için :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yol kenarında yürüyordum... Cok hafif eğimli yolda bir siyah araç geliyor. Uzaktan tanımadım :D LED ler yanıyordu sadece, hatta ilk Q5 e benzettim ışıktan dolayı.

Aa yaklıştıkca ne gördüm HB New Focus..

Good ;)

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yol kenarında yürüyordum... Cok hafif eğimli yolda bir siyah araç geliyor. Uzaktan tanımadım :D LED ler yanıyordu sadece, hatta ilk Q5 e benzettim ışıktan dolayı.

Aa yaklıştıkca ne gördüm HB New Focus..

Good ;)

--- iPhone Yolladı ---

Acaba gördüğün aşağıdaki araç mıydı?

Not: Tanışma mesajı yakında, zaman sıkışıklığı nedeniyle biraz erteledim.

post-946-0-35891800-1320140549.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.