Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu liste fiyatından fazla satma mevzuuna ben ankarada sadece bir satış bayiinde rastladım,ismini söylemeyeyim...Ama bunun nedeni bence aç gözlü bayan satış elemanlarından ileri geliyor.Hele ki süslü püslü bir satış lemanının eline düştüyseniz vay halinize.Direkt sizi kazıklamak için sağınıza solunuza sürtünmeye,söylediğiniz her şeye siz sanki cem yılmazmışmışsınız gibi gülmeye felan başlıyorlar..Sizde erkek olarak dayanamıyorsunuz tabi bu hoş ilgiye..Sonra bir bakıyorsunuz 60.800 TL.liste fiyatı olan bir arabaya 62.800 TL. ödemişsiniz.... :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geniş ekranın panel geliyor derken benim özel olarak yaptiracagim panelden soz ediyor ogün sanırım.Arabayı teslim almadan hemen önce geniş ekranın gösterge panelini servise taktiracağim.Forumdaki focus manyagı kardeşiniz bora bugünlerde yogun streş yaşıyor,lütfen bana cevap yazarken eskisinden daha özenli olun ,istemeden yanlış anlamalar yaşanmasın.Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geniş ekranın panel geliyor derken benim özel olarak yaptiracagim panelden soz ediyor ogün sanırım.Arabayı teslim almadan hemen önce geniş ekranın gösterge panelini servise taktiracağim.Forumdaki focus manyagı kardeşiniz bora bugünlerde yogun streş yaşıyor,lütfen bana cevap yazarken eskisinden daha özenli olun ,istemeden yanlış anlamalar yaşanmasın.Sevgilerimle

Bora abi sen bizi anlarsın la..Fenkli abimizle frekanslarınız karışmış biraz o kadar.. :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence fenki karate biliyordur borayı döver...hemde o arabanın baştan sona herşeyini yaptır demiş...bizim bora...gergin...70000 bini verince napıcagını şaşırdı..yılsonu sony gelsin bu adam otosanı da basar...allaalla senin sinirimi çekicez...arabayı aldın tamam işte durul artık...yada xanax falan at..adama bak ya...yok şu bu sataşıyom işte napcan bakalım....ergenmiş kılmış tüymüş...zaten sonyli cmaxe bindim içerisi konser salonu gibiydi...yolculuk yaptım..hemde akılalmaz bir fiyata almış arkadaş..demeyeyimde moraller bozulmasın....hihihihohhohohohohh.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben yanlış anlaşılacak bişey de yapmadım zaten.. filmlere bile konu olmuş bi cümleydi yazdığım.. recep ivedik den hatırlarsanız sevgilisi sibele söylüyor yemekte kaynanasının yanında ..sibele yedirtmek istediği yemek için söylüyor bu lafı.. iyi bişey yani...

bu kadar süredir forumdayım dh dan beri.. buraya geçtiniz geçeli DH a hiç uğramıyorum burasını samimi buldum sizlerle sohbet ediyoruz işte. hiç bir zaman kimseye bi saygısızlık etmedim..herbir mesajı heyecanla okuyorum.. günde enaz otuz kere giriyorum foruma.. ama böyle durum hakaretlere varınca açasım bile gelmiyor sayfayı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence fenki karate biliyordur borayı döver...hemde o arabanın baştan sona herşeyini yaptır demiş...bizim bora...gergin...70000 bini verince napıcagını şaşırdı..yılsonu sony gelsin bu adam otosanı da basar...allaalla senin sinirimi çekicez...arabayı aldın tamam işte durul artık...yada xanax falan at..adama bak ya...yok şu bu sataşıyom işte napcan bakalım....ergenmiş kılmış tüymüş...zaten sonyli cmaxe bindim içerisi konser salonu gibiydi...yolculuk yaptım..hemde akılalmaz bir fiyata almış arkadaş..demeyeyimde moraller bozulmasın....hihihihohhohohohohh.....

evet FENK LEE zaten.. :) japonuz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

böle acıklamalar yapmanıza gerek yok...burada olmandan memnunuz...sonra herkesin bir tarzı vardır ki bunu değiştiremeyiz...sonrasında ben ve bora hertürlü espiriyi yapan ve üstünde durmayan kişileriz..onun için kimsenin kimseden özür dileyecek bir durumuda yok acıklama yapmasınada...cünkü espiri yapmak kadar karşılayabilme yetenegide önemlidir..onun için gereksiz bir söylem oldu...sen arabadan bahsettin o üstüne alındı..ve gergin günler geçiriyor..zaten..boşverin..ve konuyu unutun..derim...gerekyok...bence uzatmaya...herkese iyi pazarlar....keyifli tatiller...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heh heh he...uA_Y_C_A bir de şunu hesaplar mısınız :D

Focus sedan , 1.6 125 powershift, Vialle LPi, kül kahve

Titanium

X paket

Sunroof

Park paketi

MFT

sürücü asistan paketi

O zorlar beni tongue.gif:D

Demiştim...

işte o vakte çok az kaldı.... 1.6 125 otomatiklerin üretimi başladı, MFT'a az kaldı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.