Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Deme yaa vallaha hayellerim yıkılır.Ben ekimde sipariş verip ful bi araba almak istiyordum sırf 4 ay o yüzden bekledim.gelen zamlara o yüzden katlandık :D

Kardeş Sony olsa ne olacak sanki,adamlar uçmuşlar ..Fiyatlara bak Allah aşkına ya....Sony müzik sistemi gelme olyı gecikecekmiş zaten ,seneye ancak diyorlar,öncelikle sonyli fiesta ve sonyli c-max satmak istiyorlar..Seneye Rus üretimi Focuslar Türkiyeye geliyor,onlara Sony takıp satacaklarmış,bizde alman malı diil ama en azından sony var diyip yutacağız hapı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide kardeşim...külkahverengi olanıda bi renk değiştiriyor güneşte akşam falan gösterişli araba maşallah görünce pehhhhhhh...pehhhhhh diyom da...bora gibi focusa sahip cıkamıyoruz şehir hayatında ona nasıl cıkıcaz...otoparklarda...şurda burda...balina kasa meret....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

foruma üye kabul ederken yaşına göre üye alınız adminim...ozaman sizde bi yaranamadık size...gençmişte bilmemne...ne var sıksak alrız mondi..almıyoz mahsuscuktan biz...pejo rcz var honda rc-z var...onları isiyoz yaşlıyım ya ben...ondan... :yeah:

Onların kapısını açacak yer bulacaksınız yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo alacaktım ama baktım kardeşim devasa bir arka bölüm,kovaman uzun bir burun,geniş araba...Bu ne ya,mafya babasımıyım,bakanmıyım,makm arabası gibi dedim...Mondeoyu yaşlı arabası diye grdüm almadım...Adam kalkmış şimdi bana yaşlı diyor iyimi :yeah: ...Focus mu daha genç arabası mondeomu Allahınızı severseniz yaa... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.