Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Slm Arkadaslar,

2011 Focus TDCI Style + PP Sedan 115 PS almayı düsünüyorum. Forumda "Focus, Ford'un Otomatik Start/Stop teknolojisini model ailesinin önemli bir bölümünde standart hale getiren ilk Ford modeli. 1.6 litre Ford EcoBoost benzinli motora ve 1.6 litre TDCi dizel motora sahip bütün modellerde Ford'un Otomatik Start/Stop sistemi bulunuyor ve karbondioksit atıkları dizel modelde sadece 109 gr/km'den başlıyor." bilgisi var. Fordun sitesinde "EcoBoost motorlarda standart bir özellik olarak sunulan bu sistem," diyor. Hangisi dogru? Bir de bu araca Navigasyon bulunuyor mu?Bir de arka park sensörü nasıl kamera var mı?tesekkurler

Zafer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Slm Arkadaslar,

2011 Focus TDCI Style + PP almayı düsünüyorum. Forumda "Focus, Ford'un Otomatik Start/Stop teknolojisini model ailesinin önemli bir bölümünde standart hale getiren ilk Ford modeli. 1.6 litre Ford EcoBoost benzinli motora ve 1.6 litre TDCi dizel motora sahip bütün modellerde Ford'un Otomatik Start/Stop sistemi bulunuyor ve karbondioksit atıkları dizel modelde sadece 109 gr/km'den başlıyor." bilgisi var. Fordun sitesinde "EcoBoost motorlarda standart bir özellik olarak sunulan bu sistem," diyor. Hangisi dogru? Bir de bu araca Navigasyon bulunuyor mu?tesekkurler

Fordun sitesi şuan eksik bilgiye sahip, önce böyle araç gelmeyecek denildi fakat start - stoplu dizeller geliyor şuan ülkemize...Forumun ilk genel mesajındaki açıklama araçlar tr'ye gelmeden global olarak yapılan açıklamadır fakat türkiye uyarlaması...Diğer konu başlıklarında güncel bilgiler mevcutdur.

Navigasyon fabrika üretimi olarak şuan gelmiyor..2012 de gelecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevabınız için tesekkur ederim. Yani şimdi benim almayı düsündügüm (2011) dizel araçta start-stop özelliği var mı? yanlıs anlamadım degil mi? navigasyonu aracı aldıktan sonra taktırma şansım var mı? şu açıdan soruyorum bir yerlerde okumustum yeni focuslara navigasyon takılmıyormus. Bir de park için arka tarafta geri görüş kamerası var mı? Aracı eşim kullanacak merak ettim. Çok tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevabınız için tesekkur ederim. Yani şimdi benim almayı düsündügüm (2011) dizel araçta start-stop özelliği var mı? yanlıs anlamadım degil mi? navigasyonu aracı aldıktan sonra taktırma şansım var mı? şu açıdan soruyorum bir yerlerde okumustum yeni focuslara navigasyon takılmıyormus. Bir de park için arka tarafta geri görüş kamerası var mı? Aracı eşim kullanacak merak ettim. Çok tesekkur ederim

Öncelikle ben teşekkür ederim.

Bu aralar alacaksanız start-stop var , dediğim gibi resmiyette böyle bildirim olmadığı için eğer araçda olmazsa sizin hak talep etme şansınız yok maalesef ama şuana kadar hep vardı..

Navigasyon taktırmak ? Çok çeşidi var..Orjinal olarak küçük ekranlı var ama tr'ye henüz gelmemiştir..Diğer bize gelecek olan henüz avrupa dahil satışda yok.. Yani bunları almanız zor..Navigasyon cihazları ile idare edebilirsiniz bu süreç içinde..Sizin duyduklarınız eski focus 2 lerde mevcutdu ama onlar yan sanayii'idi..

Otomatik Park Paketinde, Oto park etme, ön ve arka park sensörü mevcut, kamera dahil değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hızlı cevabınız için tekrar tesekkur ederim.Umarım aracı alırım ve bu sitede daha sık görüsürüz. Saygılarımla

Rica ederim...Sizleri sitemizde daha sık görmek isteriz :D Kullanıcı yorumları değerli..

Saygı Bizden, İyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka dimi :)

Tolga Bey şuan gerekli entegrasyon işlemlerini sürdüyoruz, siz değerli müşterilerimiz için mükemmele yakın sonuç almak için testlerimiz devam ediyor..

çok yakında herşey daha güzel olacak :D

Son olarak fiyatlar tabi inecek yoksa sokaklarda ford göremicez :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.