Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sony"siz di dimi Yakup :)

Ses farkı hariç en iyi araç diyelim..Sony boş.

Bugün bir adet daha gördüm Hb stil plus gençler almış..Beyaz araç üstü siyah kaplama..jantlar değişmiş ve dışa çıkarılmış..Arkası kolon artı hoparlör...

Yani araç alımında sadece eski şimarmış! müşteriler sony diye tutturuyor..Bilmeyen için hikaye yani..Alan almış yapan yapmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ben "eski ve şımarmış" oluyorum burada ha....Şımartmasaydı kardeşim fordda o zaman...Bütün suçlu sonyli focus satan,sonyli f3 fotolrını boy boy internete koyan Ford şirketi...İtalyada,Yunanistanda bilem sonyli satılan F3 Türkiyede niye sonysiz...Peh...Uyuzlar...Ekime az kaldı,dur bakali nolcak....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeeeet,sonunda Fiestaya da Sony Müzik sistemi geldi beyler....Fiestada Titanyum donanım seviyesinde alınan plus paket ile artık Sony Müzik sistemini (Focus 3 için de beklenen) satın alabiliyorsunuz.Üstelik orta ekranda sony müzik sistemine parelel olarak değişmiş durumda,4,2 inç ort konsol ekranı kullanılmış....Focus 3'e da aynı müzik sisteminin entegre edilmesi büyük bir müşteri kitlesi tarafından bekleniyor....Ekim ayından sonra Focus 3 de de Sony Müzik sisteminin opsiyonel de olsa bulunması beklentilerimiz arasında.....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobilde orjinali bozmayacaksın abi..Ben arabama Sticker bile yapıştırmam,orjinaliteyi asla bozmam...Modifiye yapıyosan drug yarışlarına katılacaksın diyedir,yoksa apaçilik yapmış olursun,millette o modifiye arabayla dolaşırken sana komedyen misali bakar bakar durur,içinden de arabın yağı bol gelince poposuna sürermiş diye dalga geçer.... <_<

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi millet gecer, eski kafalar gecer ancak :) modifiyenin anlamı belli zaten. Ayrıca sticker takmayacak kisi forumda ne is yapar. Alla alla. Araba çok önemli sanki. Maddeye bukadar deger verene millet gülmez mi :) :) <_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Modifiye dediniz de; Ankara bir zamanların rüyası olan (eski) M3 lerle dolmuş; bir zamanlar ulaşılmaz olan bu iki kapılı yer uçakları şimdi ayağa düşmüş ve apaçi kılıklı sürücüler polisin olmadığı heryerde araçla drift atmaya kalkıyorlar. <_<

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi millet gecer, eski kafalar gecer ancak :D modifiyenin anlamı belli zaten. Ayrıca sticker takmayacak kisi forumda ne is yapar. Alla alla. Araba çok önemli sanki. Maddeye bukadar deger verene millet gülmez mi :P:(:naughty:

Sanki sen sticker yaptında takmadık Yakup...Benim kastım hani şu mesleki stickerlar var ya onlar...Ben modifiye diye komiklik yapan apaçileri söylüyorum....Eski kafalar dediğin genelde arabaya sadece araba gözüyle,ihtiyacını karşılayacak araç gözüyle bakan ve tam tersi maddeye hiç değer vermeyen kişilerdir....Sen 10 bin TL.lik arabaya 30 Bin TL. modifiye yap bakiim ne diycekler sana.... :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanki sen sticker yaptında takmadık Yakup...Benim kastım hani şu mesleki stickerlar var ya onlar...Ben modifiye diye komiklik yapan apaçileri söylüyorum....Eski kafalar dediğin genelde arabaya sadece araba gözüyle,ihtiyacını karşılayacak araç gözüyle bakan ve tam tersi maddeye hiç değer vermeyen kişilerdir....Sen 10 bin TL.lik arabaya 30 Bin TL. modifiye yap bakiim ne diycekler sana.... :naughty:

Senin dediğinde doğru tabi :zha:

Sticker ı hemen yaptıralım da :P herşeyi benden bekliyonuz beyfendi :( 1 kişi de hazırladım demiyor ya :D Matbaa bulmam lazım...diğer forumlara soracam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sticker tamam da matbaa mı bulamıyosun? Parasal sorun varsa onu çözelim olmazsa..Tüm üyelerden ilk baskı için gönüllü bir katkı iste,eminimki destek çıkan çok olacaktır...

Herşey hazır olsun :D parayı bi şekilde zaten ayarlarız da abim...Hem logo hemde matbaa çalışması gerek..her çizimi matbaa basabilirmi onu bile bilmiyorum ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.