Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

25-30 ekimde izmir auto show var....getirirler yine 5-10 tane araba.... :)

İstanbul Auto Show varken, İzmir mi :P pehhh

2010 Autoshow Resimlerini Net'e ilk düşüren sitelerden Focus Club Tr

http://www.focusclubtr.com/index.php?/forum/14-2010-istanbul-autoshow-ozel/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

autoshow dergisi test etmiş bu sayısında ecoboost u...

8.2 de 100 yapmışlar...

gürültü ölçümleri bana biraz yüksek gibi geldi ama ..120 km de 67db.

8.2 standart sürücüler için uçmak demek olsa da keşke 7.7sn civarlarına inilebilseymiş.

Rakiplerde gürültü değerleri nasıl ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8.2 standart sürücüler için uçmak demek olsa da keşke 7.7sn civarlarına inilebilseymiş.

Rakiplerde gürültü değerleri nasıl ki?

Mehmet hocama öyle gözükmüş

508 ile aynı degere sahip.

Rakiplerinden iyi hız hız eşitlikler var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün trafikte akşamüstü birisi bu st kartanesi jantlardan yapmış ..f2.5 a kırmızı renkti ama tavanı ve bagaj daki o kromaj yeri sytle galiba boyayı parlak bırakmış diger yerleri...ya karbon kaplattmış yada mat boya cok güzel omuştu ama cok hoştu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün Lacivert renkli Focus III sedan gördüm..Açıkcası çok da hoşuma gitmedi... :kıhkıh: Ne + ne - yani..Tam yakıştıramadım...Sanki eksik duruyor gibiydi.. :zha: Heralde o jantlar o renk ile hiç hoşuma gitmedi.... 17" lazım oraya...St gibi olur ondan sonra.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 e en yakışan renkler şeker kırmızı,aytozu gri,siyah ve beyaz....Ben bugün siyah titanyum sedan gördüm kızılayda,125 ps benzinliydi...(ekzosttan anladım,sağda ve kromajsızdı) Bizim mahallede ilerde biri beyaz titanyum almış,oda güzel duruyor...Fırtına gri eh işte,kül kahveyi sevmiyom zaten...Turuncu ve opak kırmızı hiç grmedim....Kum gri sadece hatchback deneme sürüşü yaptığım focus olarak gördüm,kum gri de hoş duruyor,çok avrupai bir renk bence...blazer mavi showroomda gördüm,style plustı hoşuma gitmedi,mürekkep mavi de öyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koyu renklerin bakımı daima zordur ve sıcak ,güneşi bol bir ülkede yaşadığımız için sıcağı çok çeken koyu renkler hep sıkıntılıdır...Diğer bir dezavantajı da sıcak nedeniyle boyada oluşan dezonformasyondur,boya koruma yaptırtmak zorunludur...Bir sakıncası da geceleyin ve koyu asfalt zeminde farkedilmesi zor olduğu için risklidir koyu renkler...Haa şık duruyor olabilir ama bu handikapları da düşünmek lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.