Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Sedan Ve Elektrikli Versiyon Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Genel olarak,başarılı bir makyaj olmuş.Fakat bir önceki nesilinin makyajlısı ile kıyaslanırsa,biraz sönük gibi,evos concept inden sonra beklentiler,bir hayli fazla idi.Sanırım esas değişikliği bir sonraki operasyona saklıyorlar.

NewFordFocus-5door-02.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha yorum yapmamıştım hb gibi biraz bekleyip yazıyorum :)

Makyajlısı daha elit görünüyor çizgi olarak. Güzel..Spoiler ve piono black'leri unutalım.

Sportif sedan olayı insignia gibi olabilir hem sedan hem güzel. Focusun kıçını görene kadar zaten sedan olduğu belli değil :D

Birde jetta olayını anlamıyorum abi far dediğin kırmızı oluyor içinde beyazlık oluyor tıpkı günceli gibi çizgiyi daraltmışlar tıpkı diğer formlarında oynandığı gibi ve yenisi ortaya çıkmış eğer benziyorsa hepsi birbirine benziyordur..

Ben hala anlamıyorum Stopun içindeki çizgi harici neresi benziyor adamlar araba yapıyor bizim millet orası buna benziyor diyor sadece :D

2013-vw-jetta-hybrid-09.jpg

Yukardaki usa Tr si hiç benzemiyor

ysejavum.jpg

7U6C67g.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar araba yapıyor da mevcut kasanın (bence) kendine özgü bir tasarımı şekli şemalı vardı sağından solundan aha buna benziyor dememiş diyememiştim hiç bir zaman ama gel gör ki makyajlı çıktı ve arkasını ilk gördüğümde jetta stoplarıyla karşı karşıyayım sandım bir an. Kusura bakma abi ama focus'un yan taraftaki uzantıyı kes sanki jetta stopu. İçerdeki köşeler bile benzer bari onları farklı formda yapsalardı.. Aynı demiyorum ama çok benziyor jetta'ya. Biraz abartı veya saçmalık olacak ama plaka boşluğu bile benzer gelmekte bana. 

Neyse işin özü herkesin beğenisi farklıdır bir şey demek olmaz ama ben cidden beğenmedim bu makyajı.(İç mekan dışında)

-He birde jantların gideri var o ayrı  :yemek: (Gerçi oda USA versiyon gene bize uğramaz)

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar araba yapıyor da mevcut kasanın (bence) kendine özgü bir tasarımı şekli şemalı vardı sağından solundan aha buna benziyor dememiş diyememiştim hiç bir zaman ama gel gör ki makyajlı çıktı ve arkasını ilk gördüğümde jetta stoplarıyla karşı karşıyayım sandım bir an. Kusura bakma abi ama focus'un yan taraftaki uzantıyı kes sanki jetta stopu. İçerdeki köşeler bile benzer bari onları farklı formda yapsalardı.. Aynı demiyorum ama çok benziyor jetta'ya. Biraz abartı veya saçmalık olacak ama plaka boşluğu bile benzer gelmekte bana.

Neyse işin özü herkesin beğenisi farklıdır bir şey demek olmaz ama ben cidden beğenmedim bu makyajı.(İç mekan dışında)

-He birde jantların gideri var o ayrı :yemek: (Gerçi oda USA versiyon gene bize uğramaz)

Girin eski sitemizde ki yeni Focus başlığına benzemeyen araba yoktu :D Dh'a şuraya buraya bakın yine aynı terane vardı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Girin eski sitemizde ki yeni Focus başlığına benzemeyen araba yoktu :D Dh'a şuraya buraya bakın yine aynı terane vardı :D

Dh'a bakarsak şahin'e bile benzetenler çıkar o yüzden ben burayla yetineyim sadece :D Ancak şahsi fikrim mevcut kasanın daha özgün olduğu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dh'a bakarsak şahin'e bile benzetenler çıkar o yüzden ben burayla yetineyim sadece :D Ancak şahsi fikrim mevcut kasanın daha özgün olduğu.

Abi latitude ile aynı :D onu napcaz. Olay özgünlük ise o çıkıntıyı atalım dememen gerekiyor. Herşeyi kısarsak hepsi aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi latitude ile aynı :D onu napcaz. Olay özgünlük ise o çıkıntıyı atalım dememen gerekiyor. Herşeyi kısarsak hepsi aynı.

Latitude mü? Yoka artık focus niree o niree :D 

Atalım dediğim onsuz hayal et veya tam arkadan bakınca o çıkıntılar gözükmeyeceğinden o şekilde düşün manasında demiştim. Eğer tam arkadan olan bir foto varsa daha net anlaşılır demek istediğim. O cepheden dahada benzeyecek çünkü jettaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taş bana ama yandaki uzantı dışında bir benzerlik kuramadım ben ve üstte yaptığımız gibi hadi onuda keselim dedim ama yine farklı gelmekte bana :)

Neyse abi ne sen kendini yor ne de ben,baştada demiştim beğeniye sorgu olmaz diye :)

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taş bana ama yandaki uzantı dışında bir benzerlik kuramadım ben ve üstte yaptığımız gibi hadi onuda keselim dedim ama yine farklı gelmekte bana :)

Neyse abi ne sen kendini yor ne de ben,baştada demiştim beğeniye sorgu olmaz diye :)

Semih zaten beğeni konusunda değilim çünkü ben kriter değilim o yüzden önemsiz o sadece özgünlük kelimesine takıldım eğer olay bu ise günceli bence değil.

Kaldıki araç alma ve değerlendirme kriterim böyle basit şeyler değil. Buyrun kolaj. Benden bu kadar . Yeni haber geldikçe eklerim.

post-1-1397135001,2935_thumb.jpg

post-1-1397135009,9662_thumb.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.