Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Güncelleme var demedim zaten dikkat ederseniz. Multi medya vb güncelleme varsa kontrol edin demeniz kafi. Varsa şikayetinizi Ford a iletmeyi unutmayın.

Biz yapamayız diye bir şey söz konusu olamaz. (Genel olarak)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.08.2016 - 19:04 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Sanıyorum gösterge bunun da tazelenmiş. (İlgili mesaj)

Şöyle şuan; -TEMMUZ 2016 üretimli Focus-

gösteregelrer.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Ayrıca

SYNC 2 yazılımı da güncellenmiş sanırım. Yardım --> Sistem Bilgisi kısmından

Versiyon ve veri tabanı bilgisini yazan olursa kıyaslayabiliriz.

buradaki güncelleme araç resmindeki farların ışık görseli mi ben tam anlayamadım?

Aşkın K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Güncelleme var demedim zaten dikkat ederseniz. Multi medya vb güncelleme varsa kontrol edin demeniz kafi. Varsa şikayetinizi Ford a iletmeyi unutmayın.

Biz yapamayız diye bir şey söz konusu olamaz. (Genel olarak)

Adama senin yüklediğin fotoğrafları gösterdim. Böyle birşey bilmiyorum dedi. Ondan sonra bilgisayarım bozuldu ankara ya yolladım dedi. Bi yapturabildiğim stoplara kaçmış kelebek koleksiyonumu temizlettirdim. Sonra adama geri görüş kamerası takabilir misiniz dedim. Ben dışardaki bir ustaya sordum bu ekranın çıkışı yokmuş bu ekrana takılmıyormuş, ekranın hiç çıkışı yokmuş falan dedi. Adama bu ekrana adam sadece arka görüntü değil 2 3 ayrı görüntü gösteriyor dedim. En son yeni gelenlere modellere bakayım ben dedi. Bakıma geldinmi ozaman bakarız dedi. Acayip tatmin olarak evime huzurla döndüm. ☺

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Adama senin yüklediğin fotoğrafları gösterdim. Böyle birşey bilmiyorum dedi. Ondan sonra bilgisayarım bozuldu ankara ya yolladım dedi. Bi yapturabildiğim stoplara kaçmış kelebek koleksiyonumu temizlettirdim. Sonra adama geri görüş kamerası takabilir misiniz dedim. Ben dışardaki bir ustaya sordum bu ekranın çıkışı yokmuş bu ekrana takılmıyormuş, ekranın hiç çıkışı yokmuş falan dedi. Adama bu ekrana adam sadece arka görüntü değil 2 3 ayrı görüntü gösteriyor dedim. En son yeni gelenlere modellere bakayım ben dedi. Bakıma geldinmi ozaman bakarız dedi. Acayip tatmin olarak evime huzurla döndüm. ☺

Dram :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Adama bu ekrana adam sadece arka görüntü değil 2 3 ayrı görüntü gösteriyor dedim.

Nasıl yani?

Ayrıca kamera takamayabilirler, normaldir. Çözme zorunlulukları da yok. Bunları unutmadan iletişime geçmekte yarar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyon ve kamera takılmıyormu?  Adam navigasyon olan modelde ekranın farklı olduğunu söyledi. Bendeki olan navigasyon olanlardaki ekrandan farklı olduğunu söyledi. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Navigasyon ve kamera takılmıyormu?  Adam navigasyon olan modelde ekranın farklı olduğunu söyledi. Bendeki olan navigasyon olanlardaki ekrandan farklı olduğunu söyledi. 

Takılmıyor demedim, farklı olabilir; olmayada bilir. Ben bilmiyorum farklı olup olmadığını, ama sanıyorum aynıdır çünkü farklı yollar ile yapanlar olmuştu. Giriş sorunu yoktur hal böyle olunca. 

Ama dediğim gibi sizin aracınızda bu özellik yok, bayiiler OEM olarak parça takınca her özelliği ekleyip çıkartamıyorlar. Bu sebeple zorunlulukları yok dedim.

Navi ve geri görüş istiyorsunuz madem öyle fabrikasyon alsaydınız keşke hem mantıklı hem de ucuz olurdu. Benden bu kadar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araçta titanium, aracı alırken aklımda navigasyon paket yoktu almadan önce geri görüş kamerası takabilir misiniz diye sordum, hayır takılamaz dediler. Bende sizin gibi ilk başta şaşırdım nasıl takılmaz diye satış elemanına ısrar ettim ve teknik servis kısmına sormasını rica ettim. onlarda kameranın takılabileceğini ancak görüntünün maalesef multimedya ekrana aktarılamayacağını ancak istersem yol bilgisayarı ekranına aktarabileceklerini söylediler. bende bu yüzden navigasyon paketi seçerek aldım aracı. Yani benim aracı aldığım bayinin servisi, yol bilgisayarı ekranına aktarabileceklerini söyledi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MCA focusa kamera ve navigasyon takılıyor . Oem kamera ve kablo tesisatı olmasi yeterli diğeri yazılım, aktivasyon işlemleri. Şuan bu şekilde çalışan 4 5 araç var . Mevcut ekran ile yapılabiliyor . Fabrikasyon navigasyon, geri görüş kamerası olan araçlarda aynı ekran ile geliyor . Ekrandan bağımsız bu durum .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.