Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Başınızdan Geçen Kazalar...

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Yer Ankara Kayaş Ortaköy sağlık ocağı önü. Hava yağmurlu ve fırtınalı içimde bir sıkıntı.

Karşı şeritte kaza olmuş bende kırmızı ışıkta bekliyorum.

Arkamdan gelen ve karşı şeritteki kazayı izleyen zatı muhterem, kırmızı ışıkta bekleyen focus u son anda görüyor frene basıyor ama yağmurdan kayganlaşan

yolda duramayıp focus bu hale getiriyor.

Kazadan sonra bagaj kapısındaki fabrikasyon simetrik hatalar bu kaza sonrasında düzelmiş oldu :)

ila7gw.jpg

Gecmis olsun. Daha kötüler i olacagina bu turden ufak seylerle gecirelim kazalari. Ve nazar cikmis diyip lafi dugumleyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yer Ankara Kayaş Ortaköy sağlık ocağı önü. Hava yağmurlu ve fırtınalı içimde bir sıkıntı.

Karşı şeritte kaza olmuş bende kırmızı ışıkta bekliyorum.

Arkamdan gelen ve karşı  şeritteki kazayı izleyen zatı muhterem, kırmızı ışıkta bekleyen focus u son anda görüyor frene basıyor ama yağmurdan kayganlaşan

yolda duramayıp focus bu hale getiriyor.

Kazadan sonra bagaj kapısındaki fabrikasyon simetrik hatalar bu kaza sonrasında düzelmiş oldu :)

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın

geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun, yağışlı ve sisli havalarda hep korkarım arkadan birisi gelip bindirmesin diye. Maalesef sizin başınıza gelmiş, cana geleceğine mala gelsin.

Hepnizden Allah razı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

An itibari ile bende ilk kazamı yapmış bulunuyorum. Allaha çok şükür benimki öyle büyük bir kaza değil. Geri geri gelirken sensörün acizliği yüzünden tamponu bahçe duvarına vurdum ufak toplu iğne başı kadar bir ezik var başka bir ezik yok çok şükür. Sensör yeşilden bir anda kırmızıya döndü frene bastım ama o çarpma sesini duydum ne yazıkki :( Hafta içi müsait olunca servisin başını ağrıtacam artık :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allaha şükür şu zamana kadar o kadar yüksek süratli araç kullanmama rağmen kaza yapmadım ama bana çarptılar hep :D

1. aracı yeni aldığım zamanlarda İzmir'de Cinili Camii önünde park yerinden çıkan şahin sağ arka çamurluktan çarptı Allahtan boya kalkmadı göçüğü elimizle çıkarttık :D

2.İstanbul'da Boğaziçi köprüsüne gelmeden iki aracın arasından çıkarken öndeki delikanlı aracı geri kaçırınca tırnak kadar boya kalktı.

Ama bu hızlı araç kullanmamın bi gün başıma iş açacağını Bursa otoyolunda gördüm geçen haftalarda.Araç ile maksimum hız denemesi yapmak istiyodum araç 210 km/saat hızda seyir ederken önüme makas atmaya çalışan doblo fırlayınca valla nasıl frene bastım nasıl o kadar çabuk yavaşladım bilmiyorum. Aracın kadranında 210 görüyordum en son göz açıp kapatıncaya kadar 80'e düşmüş buda hem doblo için iyi oldu hem benim için :D Yani focus'un frenleride iyimiş onuda görmüş olduk. :D

Herkese geçmiş olsun bu arada cana gelmediyse sıkıntı yok olan mala olsun.

Nuri abi,

Dobloda 200 katran var zaten sana makas atabilmesi için 230-240 la gelmesi lazım oynanmış o arabayla :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suçlu olduğum bir kaza. işim aceleydi malüm bornovada yer bulmak zor

benim hasarım 10 tl tuttu. motorun tamponun tırnakları kırılmış o değişecek.
suçumu kabul ettim. U yapılmaması gereken yerden döndüm. fakat motorcu beni gördü !çünkü sen beni görmedin mi bilerek mi yaptın dedi?

bende dedim bilerek yapılır mı kaza? tahminen yanımdan geçmek için ya geç fren yaptı yada beni görmedi.ama benim U yapmam gerektiği anlamına gelmez :)
bende onu gördüm uzaktaydı hatta camı açıp özür diyecektim... . meğer adam bana hafif dokunmuş motorun beyazı benım tampona geçmiş motorda yere düşünce tırnaklar kırılmış vs. Allah a şükür büyük bir şey olmadı
KnBo2M.png

Osman Dilek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.