Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Superchips İle 1.6 115 Tdci'ı Artık Güçlendirebilirsiniz

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

sabri yaşıyorsun değil mi hocam? yada test edicem diye ığdır'a kadar falan gitmedin? :)

Sabah uyandim işime geldim :D After videolarini bu akşam cekicem bir terslik olmazsa.

Sabah ortalama yakıtı sifirladim. 6.4dü ortalamam ama rahat bi 5.000 kmlik.

Sabah evden işe 13 km 5.5 şuan ve her zamanki gibi kullandim arabada solladim yokuşta çıktım dur kalkda yaptim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne kadar sarıyor ne kadar sarıyor ne kadar sarıyor ne kadar sarı yanıyor?

^_^

Güle güle kazasız belasız kullan Sabri'cim :sofeer::D

:D :D 1de tam gaz sarmamak olmaz :D Ama o kadarda kötü değil. 235 lastiklerinde faydasi var tabi.

Daha inanin tam taniyamadim turbonun dolduğu ve max torkun yaşandığı 2000-2200 arasina geldiğinde devir bi patlama oluyor resmen ve bi anda hızlanıyor. Rölanti ve 2200 arasi eskisi gibi sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk mesajda yazıyor hepsi.

Sabri'nin lastik gövdeye göre böyle :P Sarması ciddi kolay değil. Ayrıca kış koşulunda yazlık lastik yorumu yanlış olur. Hızlanma ile yaklaşık % iyileşme görürsek ne ala. :)

3202ddbb4f3ba88950a675191d0dbcbf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç hp, kaç tork olduğuna dair bilgin var mı? Öyle bir veri paylaştılar mı seninle?

Pratikte ne kazandığını soruyorsan eğer dyno veya dbn testi yapılmadı diye biliyorum. Ama verileri standart paket verileri olarak kabul etmekte bir sorun yoktur diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç hp, kaç tork olduğuna dair bilgin var mı? Öyle bir veri paylaştılar mı seninle?

Bir markanin ürünü olduğu için hp ve tork belli 25 hp ve 44 tork. Yani 140 hp 314 tork gibi birsey oluyor. He custom bir yazılım olsa deneme yanilmayla dyno gerekirdi ama biraz pahali olsun kafam rahat olsun diye direk superchipse gittim zaten.

ilk mesajda yazıyor hepsi.

Sabri'nin lastik gövdeye göre böyle [emoji14] Sarması ciddi kolay değil. Ayrıca kış koşulunda yazlık lastik yorumu yanlış olur. Hızlanma ile yaklaşık % iyileşme görürsek ne ala. :)

3202ddbb4f3ba88950a675191d0dbcbf.jpg

Videolarla belli olacak insallah :yeah:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.