Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Superchips İle 1.6 115 Tdci'ı Artık Güçlendirebilirsiniz

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Araci kisa donem kullanip satmak icin aldiysaniz cok iyi, sahsi fikrim ben arabami uzun sure binmek icin aldim ve bu islem bildigim kadari ile arabanin yuruyen aksaminda ciddi yipranma yapoyor ve parcalarin omrunu yariya kadar dusuruyor. Yanlis miyim??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araci kisa donem kullanip satmak icin aldiysaniz cok iyi, sahsi fikrim ben arabami uzun sure binmek icin aldim ve bu islem bildigim kadari ile arabanin yuruyen aksaminda ciddi yipranma yapoyor ve parcalarin omrunu yariya kadar dusuruyor. Yanlis miyim??

Lütfen üyeliğinizi kurallara göre tamamlayınız, son uyarımızdır. Teşekkür ederiz.Bknz: Özel M.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanılıyorsunuz...

Güç ve tork arttırımı yürüyen aksama değil aktarma organlarına, yanı debriyaj, vites kutusu, aks başları vb. yükü arttırabilir.

Superchips gibi deneyimli kurumlar yaptıkları yeniden programlama sürecinde bu yükü zararsız düzeyde tutmaya gayret ederler.

Ayrıca zarar verecek olan kullanma tarzıdır, sürekli dip gaz gider yüksek devirlerde ani vites değişimleri yapar ve sınırları zorlarsanız standart haliyle de motorun ömrünü kısaltırsınız. 

Özetle bilinçli yapılmış bir yeniden programlamanın aracınıza kayda değer bir zararı olmaz, garanti dışı bırakmak dışında...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanılıyorsunuz...

Güç ve tork arttırımı yürüyen aksama değil aktarma organlarına, yanı debriyaj, vites kutusu, aks başları vb. yükü arttırabilir.

Superchips gibi deneyimli kurumlar yaptıkları yeniden programlama sürecinde bu yükü zararsız düzeyde tutmaya gayret ederler.

Ayrıca zarar verecek olan kullanma tarzıdır, sürekli dip gaz gider yüksek devirlerde ani vites değişimleri yapar ve sınırları zorlarsanız standart haliyle de motorun ömrünü kısaltırsınız. 

Özetle bilinçli yapılmış bir yeniden programlamanın aracınıza kayda değer bir zararı olmaz, garanti dışı bırakmak dışında..

çok kötü ikna oldum hemen gidip yaptırasım var fakat garanti dışı bırakması üzdü şuan, aracın daha 4 yıl daha garantisi var. belki seneye gaza gelip boza bilirim garantiyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok kötü ikna oldum hemen gidip yaptırasım var fakat garanti dışı bırakması üzdü şuan, aracın daha 4 yıl daha garantisi var. belki seneye gaza gelip boza bilirim garantiyi.

Altıner ben bundan 3 ay önce 90 lık aracıma proğram attırıp 115Bg. yaptım ve çok memnunum, tabi benim aracım 2009 model garanti falan söz konusu değildi ancak, işte çok yakması ve arkadan siyah duman atma gibi birkaç yan etkisi olur dediler ama hiç biri olmadı, yakıt 6.9-7.0 gibi iken şuan 6.2-6.3 civarında seyrediyor şehir içi ve çok sert kullanımla, siyah duman da atmıyor şimdilik aracım 81.000km. de. Birde sizin 115 iken 140 olursa süper olur gibi geliyor bana da :)

Ruhan Muslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.