Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Superchips İle 1.6 115 Tdci'ı Artık Güçlendirebilirsiniz

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Geldim eve.

Araba 2. viteste çok iyi hızlanıyor :D çok uzun degildi mesafe frene abandim :D

Before after videolar Yakupda editlemesini yapicak güzel olacaktır. Herhangi bir arıza ışığı yok sesde bir fark yok. Fabrikada böyle çıkmış gibi. Araba 2.000 devirden sonra bir patlama yaşıyor. Bir arkadaşımda vardi Yakupta arkaya oturdu 3 kisiyken 3. viteste bastım, ağırlığa rağmen iyi hızlandı Yakupda beğendi baya.

Daha ayrıntılı olarak videolarla birlikte konu açıcam :yeah:

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geldim eve.

Araba 2. viteste çok iyi hızlanıyor :D çok uzun degildi mesafe frene abandim :D

Before after videolar Yakupda editlemesini yapicak güzel olacaktır. Herhangi bir arıza ışığı yok sesde bir fark yok. Fabrikada böyle çıkmış gibi. Araba 2.000 devirden sonra bir patlama yaşıyor. Bir arkadaşımda vardi Yakupta arkaya oturdu 3 kisiyken 3. viteste bastım, ağırlığa rağmen iyi hızlandı Yakupda beğendi baya.

Daha ayrıntılı olarak videolarla birlikte konu açıcam :yeah:

Varya şu gazetelerin internet sitelerindeki asparagas haberler gibi oldu bu iş. Ayrıntılar yakında, az sonra, tıkla gör, inanılmaz görüntüler.

Hep kursağımızda kalan entryler, bak böyle olmaz haaaa :) Detay istiyoruz birader.

Video iyidir hoştur fakat eski kullanımına alışmış biri olarak yeni halini yorumlamak sana düşer. Videolarla birlikte yorumlarını bekleriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varya şu gazetelerin internet sitelerindeki asparagas haberler gibi oldu bu iş. Ayrıntılar yakında, az sonra, tıkla gör, inanılmaz görüntüler.

Hep kursağımızda kalan entryler, bak böyle olmaz haaaa :) Detay istiyoruz birader.

:D After videolarini çekicem birde uzun sürmez ama biraz tanimam lazim. Çok uzun sürmez zaten 2 gune biter :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.