Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Mondeo Vignale Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup anlamadim, gec gelmesinin nedeni Ford'un icine sizmis VW ya da GM casuslari olabilir mi :))

Siteyi veya mondeo'nun sürecini baştan takip etseydiniz keşke özetle ford 1 yılı aşkın süre önce güncel mondeo'nun üretim yerini kapatıp farklı yerde üretim yapacaktı.  Olaylar, olaylar, olaylar yaşandı belçika'da ve tekrar plan değişti orada devam etme kararı aldılar bir süre. 

Şaka yapmıyordum yani hangi firma isteyerek bunu yapar akıl var mantık var.

Bu sınırsız iyimserliğine bayılıyorum, gerçek mi oyun mu bilemesem de :kıhkıh:

O kesime ne göstersen bayılır zaten... 

Pazarlama :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteyi veya mondeo'nun sürecini baştan takip etseydiniz keşke özetle ford 1 yılı aşkın süre önce güncel mondeo'nun üretim yerini kapatıp farklı yerde üretim yapacaktı.  Olaylar, olaylar, olaylar yaşandı belçika'da ve tekrar plan değişti orada devam etme kararı aldılar bir süre.

E yani yine Ford'dan kaynaklı, yönetim beceriksizliği diyelim. Ford ve GM, Avrupa' lıların ABD kompşeksinden dolayı bu gibi sorunları yaşamaya mahküm. Ford, gerçekten Mondeo' nun çok satacağına inansa, Fusion' ı, Mondeo adıyla getirir, ama onlar bile inanmıyorlar. Ford Avrupa'da çalışan arkadaşlarım bile çok inanmıyor. Keşke ben yanılsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E yani yine Ford'dan kaynaklı, yönetim beceriksizliği diyelim. Ford ve GM, Avrupa' lıların ABD kompşeksinden dolayı bu gibi sorunları yaşamaya mahküm. Ford, gerçekten Mondeo' nun çok satacağına inansa, Fusion' ı, Mondeo adıyla getirir, ama onlar bile inanmıyorlar. Ford Avrupa'da çalışan arkadaşlarım bile çok inanmıyor. Keşke ben yanılsam.

Katılmıyorum. Böyle bir yorum kabul edilebilir değil yani :yeah: o derece. Yönetim beceriksizliği deyin adına istediğinizi söyleyin bir firmanın sonsuz ekonomik gücü yoksa her kafasına eseni yapamaz. Böyle aptal bir şeye denk geldiler. Detayını veremiyorum kusura bakmayın. 

Kimse malını kötü duruma düşürmek istemez hele bu Mondeo ise.Altı üstü 1 sene geç geliyor bu arabayı beğenen yine alacak :yeah:

Kaç kişi var piyasanın nabzını tutan sanki :) pehhh

Şu site de bile aktif kişilerin en az 10 tanesi anında focus'u satar mondeo alır ekonomik gücü ve isteği varsa tabi. Yani geç gelmesinin zararı yok daha binemedik içine canlı görmedik. Eskimedi yani şuan nasıl sıfır focus satıyorsa o da satar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katılmıyorum. Böyle bir yorum kabul edilebilir değil yani :yeah: o derece. Yönetim beceriksizliği deyin adına istediğinizi söyleyin bir firmanın sonsuz ekonomik gücü yoksa her kafasına eseni yapamaz. Böyle aptal bir şeye denk geldiler. Detayını veremiyorum kusura bakmayın. 

Kimse malını kötü duruma düşürmek istemez hele bu Mondeo ise.Altı üstü 1 sene geç geliyor bu arabayı beğenen yine alacak :yeah:

Kaç kişi var piyasanın nabzını tutan sanki :) pehhh

Şu site de bile aktif kişilerin en az 10 tanesi anında focus'u satar mondeo alır ekonomik gücü ve isteği varsa tabi. Yani geç gelmesinin zararı yok daha binemedik içine canlı görmedik. Eskimedi yani şuan nasıl sıfır focus satıyorsa o da satar :)

peki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka yapmıyordum yani hangi firma isteyerek bunu yapar akıl var mantık var.

işte bizde tam olarak onu vurgulamak istemiştik galiba.. Akıl va mantık var, ama bunlarda olduğundan o kadar emin değilim. Bir karar almadan önce her türlü veriyi inceler ona göre verirsiniz. Yok öyle yaptım oldu derseniz böyle kapatamazsınızda açamazsınızda üretemezsinizde.... Belçikayı fazla ciddiye almaya gerek yok. Eti ne budu ne.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte bizde tam olarak onu vurgulamak istemiştik galiba.. Akıl va mantık var, ama bunlarda olduğundan o kadar emin değilim. Bir karar almadan önce her türlü veriyi inceler ona göre verirsiniz. Yok öyle yaptım oldu derseniz böyle kapatamazsınızda açamazsınızda üretemezsinizde.... Belçikayı fazla ciddiye almaya gerek yok. Eti ne budu ne.

Belçika gizli üretim için en uygun bölge :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.