Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Mondeo Vignale Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Seninle bu konuda polemiğe girmeyeceğim. Defalarca yazdık çizdik boşver. Sadece takılmak için yazdım onu. :)

Evet amerikada da satılıyor. Orada da zencilerde falan var işte.. Almanya örneğini vermemin sebebi avrupa kıtasının otomotiv sektöründeki lideri olmasından dolayı. Hollanda da da durum almanyadan farklı değil zaten. Fransada ne olduğunu bilmem ama rönolar fransa dışındaki her ülkede ya junkie arabasıdır ya da öğrenci kızların arabasıdır. Geri kim kaldı?

Her marka araba polis arabası olur.  Konu olan sadece polis arabası olması değil. Ben Era ile aynı işi yapan focus görmek istemiyorum.. Trafik arabası yapılmasına izin verilmemeli. Müdüre araba alınırken passat alınıyor. Mondeo alınmıyor. Neden sence? Adam özellikle istemiyor.  Testisler biraz daha ağır basarsa passatta değil Audi ye zıplanıyor zaten.  Arabayı kullanan kişinin imajı ne kadar yükselirse arabanın marka değeri o kadar artar. Sen görev arabası olarak Era nın yanına verirsen focusu o ayağa düşer. Popon yiyorsa Cumbabayı mondeoya bindir. Yok bindiremiyorsan gidip koruma arabası olsun diye kızılayda bedava dağıtılıyormuş havası yaratma. Kimse "aa cumbabanın korumasında da mondeo var" diye kalkıp mondeo almaz. Ama bilmem kaç bin tane reprezantta beyaz focus var diye focus almayan bir sürü arkadaşım var benim.

Eğer yolda giderken beyaz ya da teneke grisi focus veya Megane2/fluoresant ya kiralıktır ya da kiralıktır. Şirketteki adamın altına verilen araba imajını kendileri yaratıyorlar. Ondan sonrada en çok beyaz renk satılıyormuş Türkiyede. Bak bak bak.. Çok şaşırdım.. :)

Türkiye işi ayrı boyut zaten KOÇ'un şeylikleri...

bana kalırsa kimse almasın özellikle tipine bakarak alanlar hiç almasın :)

Benim gözümde vw ford vb firmaların hepsi aynı. Yani ford nasıl öğrenci kız arabası ise vw de öyle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford öğrenci kız arabası değilki? İşçi arabası. Hatta Türk işçi arabası. Genbç kız arabası deyince benim aklıma ya cooper ya da bettle geliyor. Bazen ben bile alsammı yahu dediğim oluyor.. Özellikle Sedefli beyaz bettle 1.2 tsi fena olmaz hani.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford öğrenci kız arabası değilki? İşçi arabası. Hatta Türk işçi arabası. Genbç kız arabası deyince benim aklıma ya cooper ya da bettle geliyor. Bazen ben bile alsammı yahu dediğim oluyor.. Özellikle Sedefli beyaz bettle 1.2 tsi fena olmaz hani.. :)

Zaman değişiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hepsi değil yahu :D istisnalar var :D

Mertol abiye bu konuda hak veriyorum. Ankara'da son kullancidan ziyade cogunlukla kiralik,filo focus goruyorum. Hatta sunu rahatlikla soyleyebilirim ki, gordugum her 10 focusun 6 veya 7 sinin plakasinda xfilo fln yaziyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol abiye bu konuda hak veriyorum. Ankara'da son kullancidan ziyade cogunlukla kiralik,filo focus goruyorum. Hatta sunu rahatlikla soyleyebilirim ki, gordugum her 10 focusun 6 veya 7 sinin plakasinda xfilo fln yaziyor...

var tabi hemde çok var itirazım yok ama beyaz ve tenekelerin hepsi değil :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.