Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar konuyu okudum ama denk gelemedim İstanbul için uygun fiyat veren ya da taktıran bir arkadaşımız var mı Şahsuvaroğlu 2300 dedi bana dün :(

Il dışından alip istanbulda taktirabilirsiniz vanda taner erviş kardeşim yardimci olur sana
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

IMG_20141205_1217161.jpg 

Kuga'da Cyclone uygulaması. 

Harita güncelleme ise  http://www.cyclone.com.tr/destek.asp adresinde detaylı olarak anlatılıyor.  

Temelde SD kartı araçtan çıkarıp bilgisayarınıza takıyor, Cyclone'dan indirdiğiniz zip. dosyayı açıp SD kart'a yüklüyor (bu arada lisans soruluyor... o bilgi nav.sistemi üzerinde kayıtlı) ve SD kart'ı bilgisayardan çıkarıp arabaya takıyor ve sistemi başlatıyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seri numarasini bulamadik biz

Şu adımları takip ederseniz...

Navigasyonu açın.

Menü'ye girin.

Ayarlar kısmını açın.

Orada "Hakkında" kısmı olacak, onu açın.

Hakkında bölümünde "Seri Numarası" seçeneği var... oradan alabilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

ben de cyclone taktırdım. ama sende dvd de sorunum var. veri dvd si olarak atıyorum videoları ama cihaz okumuyor. nerodan dvd video olarak yazdırdım dvd yi o zamanda videolar arasında geçişlerimde sıkıntı var geçmiyor kumandayla, tek tek ekrana dokunarak değiştirmem gerekiyor.

bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende farkli marka var bastan bende ugrasmistim ama su programda yaptim cok basit ve kullanisli avi formatinda bir deneyin isterseniz. Wondershare Video Converter ultimate

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

valla ayarlarını bulamadım baktım ama. birde mesela istediğinizde geri kamerayı nasıl açıyorsunuz ben onuda bulamadım sadece geri vitese takınca çalışıyor.

Aynen geri vitese takınca çalışıyor çünkü geri vites lambasından besleniyor. Lamba yanınca devreye giriyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.