Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

hayırlı olsun güle güle kullanın :) video öyle evet kaldığı yerden devam etmiyor radyo ve mp3 kaldığı yerden devam ediyor kontak kısmı bende de aynı bence sıkıntı yok kısa zamanda alışırsınız iyi günler de kullanın tekrardan

Tmm ozgur abi tesekkur ederim :) bide bu urunde mesala filmler kismina girdigimde direk usbyi fln secmeden o formatta olan dosyalarin cikmasini istiom. Bunun icin bi yontem varmi ?

Ozgur abi bide , cihazin saati degisio arada bi. Yani sabah bi actim sistemi aksam 22 li bi saat yaziodu. Duzelttim. Ogle arasi bi iki saat binmemistim araca. Sonra calistirdim saat yine degismisti. Sistemsel bi sorunmudur ki acaba. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tmm ozgur abi tesekkur ederim :) bide bu urunde mesala filmler kismina girdigimde direk usbyi fln secmeden o formatta olan dosyalarin cikmasini istiom. Bunun icin bi yontem varmi ?

Ozgur abi bide , cihazin saati degisio arada bi. Yani sabah bi actim sistemi aksam 22 li bi saat yaziodu. Duzelttim. Ogle arasi bi iki saat binmemistim araca. Sonra calistirdim saat yine degismisti. Sistemsel bi sorunmudur ki acaba. ?

ne demek :) filmleri dediğin açabiliyorsun sadece.

cihazın saatine gelince gpsten otomatik çekiyo saati navigasyonu açınca o yüzden saat ayarlarını düzenlemeniz lazım cihazın saat ayarını istanbul olarak seçip gpsi otomatik yapioduk sanırım tam aklımda değil :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

su gerı vıtese takmadan gerı gorus kamerasının nasıl acılacgını bılen yok mu??

hocam geri vitese takmadan uzaktan kumanda üstündeki tuştan çalışıyormuş kamera :) uzun zamandır kumandasını elime almadığımdan hatırlayamamışım bende geçen gün fark ettim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam geri vitese takmadan uzaktan kumanda üstündeki tuştan çalışıyormuş kamera :) uzun zamandır kumandasını elime almadığımdan hatırlayamamışım bende geçen gün fark ettim :)

sımdı baktım sen der demez mute yazıo orda dıgerlerınede bastım olmuo :(
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.