Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Valla bende biran önce ses sistemini değiştirmem lazım yoksa eski sisteme geri dönmek zorunda kalıcam arabaya kattığı hava güzel ama bu cihazı yapanlar biraz daha görselliği skinleri orjinal yapsa daha iyi olacaktı bildiğiniz skin indirip kullanabiliceğimiz bi yer var mı  ? bende tek arayuz vardı dün cyclone merkezine gidip başka yüklettim ama oda tatmin etmedi beni

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

:) ne demek açıklarız zaten yardımcı olmak için paylaştık değilmi?

geri vitese takınca direk kamera açılıyor ama isterseniz cihazın menüsünden kendinizde herhangi bir anda kamerayı çalıştırabilirzisiniz. geri vitese taktığınızda kamera çalışırken ekrana dokunduğunuzda ekran bu sefer sensörleri gösteriyor tekrar dokunduğunuzda kameraya geçiyor kamera üzerinden şefaf bi görüntü arasıra çıkarak sensörleride gösteriyor ama onu tam çözemedim çünkü onu sanırım sanı isteyince yapıyor :D

bir herhangi bir anda sensörleri görmek isterseniz aracın park sönsörlerinin sesini açıp kapamaya yarayan düğmeye basıncada sensörleri gösteriyor.

teşekkür ederim hüseyin bey,

eskisine göre tuşlar daha yumuşak :)

teşekkür ederim bekir bey, 

:)

merhabalar. gerı vıtese takmadan kamerayı menuden nasıl acıyoruz? bendede cyclone navı var ama bır turlu yapamadım

birde volume  30 un ustune cıkmıyor sızdede bole mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar. gerı vıtese takmadan kamerayı menuden nasıl acıyoruz? bendede cyclone navı var ama bır turlu yapamadım

birde volume  30 un ustune cıkmıyor sızdede bole mı

şuan bende menüden tam nerde hatırlamıyorum ama sanırım apps'tam girerek açılıyordu bakınca yazarım yine.

evet ses seviyesi 30'a kadar açılıyor bende de öyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dün servise motor ariza lambasi yandiği için gitmiştim ,o sirada bir fiestaya cyclone cihazi kuruluyordu epeydir de aklimda ama firsat bulup yakindan inceleme firsatim olmamisti.fiestaya orjinal tus takimi degistirilmeden monte ediliyormus ve gercekten orjinale yakin bir gorunum elde edilmis simdi pisman oldum neden birkac foto cekmedim diye ,turkun akli sonradan geliyor iste :) fiesta icin oldukca iyi ama is focus a gelince o piano black kisimlar biraz itici geldi bana ,ben sonradan takildim buraya diye bagiriyor resmen:( ayrica tus takimi biraz daha hos olabilirdi ,navimex cihazi bu konuda daha iyi gibi.kararsiz kaldim. Cyclone servis garantisinde olmasi en buyuk avantaj tabiki.digerinde usta garantisi var ve bence garanti yok gibi birsey, ben guvenmiyorum desem daha dogru malum istanbul piyasasi.1800 tl cyclone navimex ise nerdeyse yari fiyatina.acaba bu fark sadece servisin kar amaci gutmesimi yoksa denildigi gibi fonksiyonel olarak( menu gecis hizi ,nav performansi,dokunmatik ekran hassasiyeti ve ses kalitesi ) cyclone navimex ten daha mi iyi ? Her ikisini de bu saydigim kriterler bazinda inceleyen var mi arkadaslar? Aslinda gonlumde yatan mytouch ama onunda turkiye pazarina gelecek olmasi sehir efsanesi oldu resmen.Daha fazla beklemek bosuna sanirim.geldi gelecek derken araci 45bin bakima sokarim herhalde :) ( suan 6700km) servise sordum yurtdisindan getirsem takarmisiniz diye yanit olumsuz garanti veremedigimiz icin yapmiyoruz dediler.Üstadlar ne dersiniz ? Cyclone mu navimex mi yoksa hesap makinesi ekrani ile mytouch hayal etmeye devam mi edeyim :)))

Serhat Çelikkanat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız. Bende uzun zamandır araştırıyorum bu ürünleri. Bir türlü güvenip yaptıramadım :( arkadaşımda 2012 jetta var. Oda orijinal navigasyounu söktürüp kendi aracına uygun olandan taktırdı. Dokunmatiği berbat. Ses kalitesinden eser yok :( bu ürünlerde en çok korktuğum ses kalitesi. Şuanda mevcut ses sistemi fazlasıyla işimi görüyorki camlar fln kapalı ses seviyesi 20 lerde arabada durulmuyor resmen :) bunların aynı kaliteyi vereceğini sanmıyorum. o yüzden denemek gerekiyor almadan önce. Ayrıca tasarımı çok kötü bu ürünün . gerek rengi olsun , tuşların yerleşimi çok kalitesiz duruyor. fordun dayatması ile mecbur kalınıyor maalesef :( Sivas'taki Ford servisinde 3-4 ay önce bu ve başka bir modeli görmüştüm. Onların resimlerini ekliyorum bilgi amaçlı. yalnız şuanda sadece cylone modeli var. Diğerini takmıyoruz iptal oldu dediler. Diğer modelin tasarımı daha hoş ..

post-3457-0-97610700-1389918066_thumb.jp  post-3457-0-51313500-1389918072_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız. Bende uzun zamandır araştırıyorum bu ürünleri. Bir türlü güvenip yaptıramadım :( arkadaşımda 2012 jetta var. Oda orijinal navigasyounu söktürüp kendi aracına uygun olandan taktırdı. Dokunmatiği berbat. Ses kalitesinden eser yok :( bu ürünlerde en çok korktuğum ses kalitesi. Şuanda mevcut ses sistemi fazlasıyla işimi görüyorki camlar fln kapalı ses seviyesi 20 lerde arabada durulmuyor resmen :) bunların aynı kaliteyi vereceğini sanmıyorum. o yüzden denemek gerekiyor almadan önce. Ayrıca tasarımı çok kötü bu ürünün . gerek rengi olsun , tuşların yerleşimi çok kalitesiz duruyor. fordun dayatması ile mecbur kalınıyor maalesef :( Sivas'taki Ford servisinde 3-4 ay önce bu ve başka bir modeli görmüştüm. Onların resimlerini ekliyorum bilgi amaçlı. yalnız şuanda sadece cylone modeli var. Diğerini takmıyoruz iptal oldu dediler. Diğer modelin tasarımı daha hoş ..

attachicon.giffotoğraf 1.JPG  attachicon.giffotoğraf 2.JPG

servis garantisinde takılması ve ilerde başınızın ağırmamasını istemiyorsanız cyclone var sadece ama tercih sizin tabi ben nerdeyse bir senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım gayet yeterli.

servis garantisini umursamazsanız eğer soldaki ürünü dışarıdan 700-750 liralara temin edip takmanızı tavsiye ederim.   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servis garantisinde takılması ve ilerde başınızın ağırmamasını istemiyorsanız cyclone var sadece ama tercih sizin tabi ben nerdeyse bir senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım gayet yeterli.

servis garantisini umursamazsanız eğer soldaki ürünü dışarıdan 700-750 liralara temin edip takmanızı tavsiye ederim.   

Özgür bey, bugün görüştüm servisle. Önerdikleri ürün dediğiniz gibi cylone. Yalnız bir kaç model daha bakabiliriz içinize sinmediyse dediler. Şimdi şehir dışındayım gittiğim zaman bakacağım. O zaman paylaşımlarda bulunurum yine :) Cylone dediğiniz gibi süper bir ürün özellik ve dokunmatiği olsun. Alınacak ürünün bunları aratmaması ilk şartım olacak, onu baz alıp inceleyeceğim. Bakalım hayırlısı .. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben navitech takmayı düşünüyorumda bunu taktığımda garantiden çıkacakmı yani aracım? zaten 250 tl verdim 4 yıla çıkardım garantisini. böyle sebeplerle garantiyi yakmamaları gerekir..

Araç garantiden çıkmaz, ancak taktığınız ürünün oluşturduğu herhangi bir arıza garanti kapsamına girmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem beyinde söylediği dışarıdan taktırdığınız zaman da araç garantiden çıkmayacak ama herhangi bir problem kaynaklanırsa o kısmı garantiden çıkartacaklar.

mesela bir örnek olacak olursa ben müzik seti taktırmayı düşünüyorum konuştum servisle sadece aküyü garantiden çıkartırız dediler amfi bağlanacağı için gibi.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim sistemim  otomatik parkı iptal ettirmişti

navimate  idi markası

ama taktırdığım yer  arkadaşım

arada  hiç işimiz olmasa da  gider yanına  sabahtan akşama kadar otururuz

teybimin radyosunnda  uzun süredir bi sıkıntı vardı  ürünün programında bi karışıklık olduğunu söyledi  ustam

geçen pazar gittiğimde güncelleme yapmayalım

yeni bir ürün geliyor dedi.

bendeki ürünü 1 yıldır kullanmama rağmen

iade edip bana  fark verdirtmeden  yeni sistemi verecek

ve sitede çocukların söktüğü kameraya da ücret vermeden değiştirecek .

bakalım değiştirecez ne olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.