Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Bende dün izmir çetaş forddan cyclone navigasyonumu taktırdım.merak ettiğim bir konu var.dvd izlerken malum dil seçeneği bölümü var girişte türkçe veya ingilizce seçip filmi başlatıyorduk televizyonumuzda veya bilgisayarımızda.

az önce denedim cyclone da dvd yi taktım menü kısmını göremeden film ingilizce oynamaya başladı..bu sorunu nasıl halledebiliriz yani dvdnin menüsüne ulaşıp filmi türkçe nasıl başlatabiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende dün izmir çetaş forddan cyclone navigasyonumu taktırdım.merak ettiğim bir konu var.dvd izlerken malum dil seçeneği bölümü var girişte türkçe veya ingilizce seçip filmi başlatıyorduk televizyonumuzda veya bilgisayarımızda.

az önce denedim cyclone da dvd yi taktım menü kısmını göremeden film ingilizce oynamaya başladı..bu sorunu nasıl halledebiliriz yani dvdnin menüsüne ulaşıp filmi türkçe nasıl başlatabiliriz?

Hayırlı olsun güle güle kullanın dvdyi taktığımızda ilk açılışta taktığınız dvdnin menüsü geliyor oradan dokunmatik şekilde tüm seçenekleri ayarlayabiliyor olmanız lazım yani bendeki durum böyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun cihazi taktirdim ve neredeyse bakamadim desem yeri var. Az evvel cok kisa bir sure deneyebildim. Kullandiginiz icin size sormak istedim.

Usb'den muzik dinlerken klasor olarak goruntuleyebiliyor muyuz?

Sarki gecmek icin bayagi ugrastim :)

Ama gercekten inceledigim diger urunler icinde en iyisi buydu. Kullandikca daha da iyi anlayacagiz gibi gorunuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun keyifle kullanın klasör olarak media playerda göstermiyor ayarlardan açarak istediğiniz klasör içindeki şarkılara seçip media playera atabilirsiniz.

Ben kendi adıma iki usb birden kullanıp birine az mp3 koydum bu sayede seçmek daha kolay oluyor diğeri arşiv gibi büyük ordandan klasörler içinden seçerek yani işaretleyerek çalıyorum :) biraz karışık oldu sanırım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun keyifle kullanın klasör olarak media playerda göstermiyor ayarlardan açarak istediğiniz klasör içindeki şarkılara seçip media playera atabilirsiniz.

Ben kendi adıma iki usb birden kullanıp birine az mp3 koydum bu sayede seçmek daha kolay oluyor diğeri arşiv gibi büyük ordandan klasörler içinden seçerek yani işaretleyerek çalıyorum :) biraz karışık oldu sanırım:)

Yok karisik degil, zaten radyo duzgun cektigi surece pek ihtiyac olmuyor

Tesekkurler

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun bende taktirdim cylone. Bakalim tm inceleme sansim olmadi henuz. Suanda tek sorun telefonla konusurken sesin karsi tarafa orijinaldeki kdr net gitmemesi oldu ki az cok bekliodum bunuda. Ses ile kontrolde maalesef calismio :( bunun disinda telefon rehberi kismi cok hosuma gitti. Dokunmatigi cok guzel. Kasma vs olmuyor. Radyo menusu guzel. Video klipleriniz kaliteli ise ekranda supee cikio. Ses ile ilgili sorun olmadi. Sesi gayet guzel. Navigasyonu tam deneyemedim. Yalniz navigasyondaki ozellikler cok hpsuma gitti. İste ekranda buyuk bi dijital

Hiz saati fln cikio. Yeni bi baslikta bende incelemelerimi ve resimlerimi ekleyecem ins. En kisa zamanda. Bakalim kullandikca sorun yapmaz ins :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun bende taktirdim cylone. Bakalim tm inceleme sansim olmadi henuz. Suanda tek sorun telefonla konusurken sesin karsi tarafa orijinaldeki kdr net gitmemesi oldu ki az cok bekliodum bunuda. Ses ile kontrolde maalesef calismio :( bunun disinda telefon rehberi kismi cok hosuma gitti. Dokunmatigi cok guzel. Kasma vs olmuyor. Radyo menusu guzel. Video klipleriniz kaliteli ise ekranda supee cikio. Ses ile ilgili sorun olmadi. Sesi gayet guzel. Navigasyonu tam deneyemedim. Yalniz navigasyondaki ozellikler cok hpsuma gitti. İste ekranda buyuk bi dijital

Hiz saati fln cikio. Yeni bi baslikta bende incelemelerimi ve resimlerimi ekleyecem ins. En kisa zamanda. Bakalim kullandikca sorun yapmaz ins :)

Ben taktirali epey zaman oldu tek sikayetim arkadaki kablolarin ses yapmasi onun disinda cok memnunum sizde gule gule kullanin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar urunle ilgili bi kac skintim oldu. Simdi aracin motorunu kapattiktan sonra , kapiyi actigimda eski sistem gibi cylone navigasyon kapanio. Ama sonrasinda acma tusuna bastigimda cihaz acilmio. Kontagi acmak gerekio. Birde. Mesala video izliyorum. Araci kapatip geldikten sonra kaldigi yerden baslamio. Tekrar ben menuden ayarlayip baslatiom. Yani araci uc dakka bi yere park edip binince tekrar ayarlamak zorunda kaliom. Bunlar sizdede mevcutmu acaba ? Daha tam inceleyemeedim ama simdilik bunlar canimi skti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar urunle ilgili bi kac skintim oldu. Simdi aracin motorunu kapattiktan sonra , kapiyi actigimda eski sistem gibi cylone navigasyon kapanio. Ama sonrasinda acma tusuna bastigimda cihaz acilmio. Kontagi acmak gerekio. Birde. Mesala video izliyorum. Araci kapatip geldikten sonra kaldigi yerden baslamio. Tekrar ben menuden ayarlayip baslatiom. Yani araci uc dakka bi yere park edip binince tekrar ayarlamak zorunda kaliom. Bunlar sizdede mevcutmu acaba ? Daha tam inceleyemeedim ama simdilik bunlar canimi skti.

hayırlı olsun güle güle kullanın :) video öyle evet kaldığı yerden devam etmiyor radyo ve mp3 kaldığı yerden devam ediyor kontak kısmı bende de aynı bence sıkıntı yok kısa zamanda alışırsınız iyi günler de kullanın tekrardan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan'ın sunduğu opsiyon markalar şu şekildedir:

Cyclone

Daiichi

Navitech

1475 TL ila 1622 TL arasında da fiyatları vardır. Karar sizin.

Kdv dahil montaj işçiliği hariçtir.

chiptuning ve sprintbooster bütçem, daha rasyonel

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.