Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dünya Üzerindeki En Tehlikeli Yarış ... Tt Isle Of Man

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Tutku, eşe dosta paraya hatta kırığa çıkığa bakan bir şey değil. Kaç kere ölümden dönüp, rakiplerinin arkadaşlarının kalıcı olarak yaralandığını öldüğünü görüp bu işe devam edenler var. Her ne kadar çoğu insan kazalarıyla bilseler de bu sporları ben kazasız ve çekişmeli halindeki adrenalin ve belirsizliği daha çok seviyorum.

Özensem de çok riskli bulduğum ve ailem bırakmayacağı için motorsiklet kullanmayacağım muhtemelen. Ama belirli de olmaz, 100'ü geçmeyen bir scooter trafik derdinden kurtarabilir  :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

değil 2 teker, esp li 4 tekerli araçla dahi bu virajlı yollar da bu hızı yapmak büyük cesaret ister. ancak izlediğim yollar sade araç kullanımını zevkli hale getirecek kadar güzel manzara ve virajlarla dolu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Başka bir forumda gördüğüm güzel bir video ile hortlatayım bu konuyu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LU-ynRoqDEs

Uzun vadeli motorsiklet alma planlarımı, aldıktan sonra hiç bir şeyin adrenalinin yetmeyeceğini düşünerek rafa kaldırıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun vadeli motorsiklet alma planlarımı, aldıktan sonra hiç bir şeyin adrenalinin yetmeyeceğini düşünerek rafa kaldırıyorum :)

Alirsin ilk basta 100`le gidersin az gelir 200`e cikarsin oda yetmez 300`e cikarsin e motor daha gitmiyor bu sefer virajlarda zorlarsin iyice ustalastin,150-250 arasi motorun burnu havada gitmeye calisirsin.270-80 ile giderken daracik yerden gecmeye calisirsin.Adrenalin  ve tutku`yu  kontrol altinda tutmak zor zannat :D

Racing benimde en buyuk hayallerimden bitanesi.Heleki ducati 1098r icin gozumu kirpmadan arabayi satarim ama adrenalinin dozajini bende ayarlayamiyacak oldugum icin bende rafa kaldirdim.Babamin nerdeyse gencliginden beri bizde olan vespayla devam.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi hadi, imkanımız yok alamıyoruz diyeceğinize adrenalin kontrolu bahanesine sığınmayın...  :kıhkıh:

Velev ki öyle ise en geç orta yaş krizinde alırsınız (sanırım kırklar civarı, ben hala bekliyorum ayrı mesele)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW R1200GS modellerine bayılıyorum ama motorla en ufak tecrübem yok. Hep uzak durdum. Fiyatlara bakınca statükoyu devam ettirecek gibi gözüküyorum. :)

Bu arada bu motorla bir akrabam yeni 15 gün Avrupa turu yaptı. Birkaç arkadaşla rüya gibi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.