Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Çocuk doğurunca anne baba olduğunu sanan hayvanlar var bu memlekette. Şu cocuğun bir tek göz damlasına değecek dünya üzerinde başka birşey yok. Hayvanoğlu hayvana bak sen nasıl ağlatıyor çocuğu.

Bunu paylaştığın için senide esefle kınıyorum.

Türkiye'de çocuk piskolojisini ipleyen kaç kişi var?

Hadi iplediler o çocuk bu ülkenin standart bir ortamına girdiğinde kafayı yemez mi?

Kızılay'da dolaşmak benim için başlı başına bir social experiment hala mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boyacıya ne gerek, kompresöre ne gerek var, bu abi güzel plasti dip uygulaması yapar bence :D

Aha abi denedim adamla aynı anda üfleyim dedim. Bayılmışım 3 üncü nefeste. Hatun tokatlıyınca ayıldım. Gerçi tokat şiddeti ve sayısı şüphelendirdi beni biraz ama neyse.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.dailymotion.com/video/x28z9lp_rusya-da-yol-veren-surucuye-nasil-tesekkkur-edeceegini-bilemeyen-insanalr_auto

Trafikte her türlüsünü yaşamak mümkün. Çok nazik insanlarda var, kafasına taş düşse umursamayanlarda. İnsanlık işte.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafikte her türlüsünü yaşamak mümkün. Çok nazik insanlarda var, kafasına taş düşse umursamayanlarda. İnsanlık işte.

geçenlerde , birisi insanlık yaparda yol verir diye 7-8 dakika bekledim kavşakta ; kimseden tık yok :) camlar açıktı malum küfür ettim ortaya doğru sonra bir doblo durdu içinden 5 kişi indi :kıhkıh:  birde üzerine dayak yiyecektim  :muha:  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.