Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Vallahi sinirim bozuldu 2:24 te bıraktım en son izlemeyi. Ben otobüs şoförü yerinde olsam, yemin ediyorum vurur şarampolden aşağı gönderirdim. Kesin!!!!

http://www.haberler.com/otobus-kazasi-sonrasi-yasananlar-cep-telefonuna-5932866-haberi/

EGO otobüsleri ve bu özel halk midibüslerinin nasıl kullandığı hakkında ve de öncesinde ne olduğunu bilmeden bu kadar kesin ve net konuşmayın.

"Melih'in Askerleri" sıfatını ben koymadım bu adamlara...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha beterlerine ben bile denk geldim. Kasıtlı mıydı kasıtsız mıydı bana denk gelenler bilmiyorum da kasıtsız olması daha kör/kötü olduklarının göstergesi.

Taşıdığı kişilerin canının tehlikede olduğunu düşünen bir sürücü niye sağa çekip durmuyor ya da tehlikeli olmayacak hızlara inmiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.haberler.com/otobus-kazasi-sonrasi-yasananlar-cep-telefonuna-5932866-haberi/

EGO otobüsleri ve bu özel halk midibüslerinin nasıl kullandığı hakkında ve de öncesinde ne olduğunu bilmeden bu kadar kesin ve net konuşmayın.

"Melih'in Askerleri" sıfatını ben koymadım bu adamlara...

Spor yaparken gördüm... Dolmuş makaslayarak gidiyor... sağ şeritte usul usul giden hondaya arkadan bi patlatıyo... honda pert... yaralılar :(

Dolmuş sakat iş !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.