Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

@Fatih Mehmet USLU,

İki saniye gibi bir gecikme var, aslında kontra versem mi diye düşünmüş, hafif vermiş, direksiyonu düzeltmiş, baktı tam kopuyor, o da vermiş kontrayı, vermiş kontrayı :D

Ama orada arkanın kopmasına neden olan şey nedir anlamadım. Viraj sertleşmiyor. Gaz da oynama yok, direksiyon açısında oynama yok. Zeminde bir bozukluk var galiba. Bir de o kopmada gazı komple kestiği için ön taraf yığılıyor haliyle, kopmanın derecesinde olumsuz etki etti, kurtardığı için kutlamak lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Fatih Mehmet USLU,

İki saniye gibi bir gecikme var, aslında kontra versem mi diye düşünmüş, hafif vermiş, direksiyonu düzeltmiş, baktı tam kopuyor, o da vermiş kontrayı, vermiş kontrayı :D

Ama orada arkanın kopmasına neden olan şey nedir anlamadım. Viraj sertleşmiyor. Gaz da oynama yok, direksiyon açısında oynama yok. Zeminde bir bozukluk var galiba. Bir de o kopmada gazı komple kestiği için ön taraf yığılıyor haliyle, kopmanın derecesinde olumsuz etki etti, kurtardığı için kutlamak lazım. 

Kopması bana da tuhaf geldi, dediğin sert bir gaz ya da direksiyon hareketi yok, hızı tam kestiremiyorum videodan belki fazla hızlıydı. Birde adam da durunca aracın etrafında tur atıyor, lastikleri kontrol etmiş olabilir. O da galiba anlam veremedi arkanın kopmasına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Fatih Mehmet USLU,

Açıklamalı hatta haritalı bir videosu vardı bunun. Yola mazot döküldüğünden bir anda o kadar kayıyor.

Bir Best of Web daha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.