Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Audi'ler Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

Fuardan Audiler ile devam ediyoruz.

Hemen a3'ü anlatmak istiyorum. Güzel. Çok Güzel

5K olaran Nisan'da satışa çıkacak.

1.4 140 ps ve 1.8 turbo motorların gelmesi konusunda haber yok. 1.2 tsi 1.4 tsi 125 1.6 tdi ile satışta araç.

Malzeme kalitesinde eline su dökecek araç bence yok. (Sınıfında)

İşçilik yine öyle çok iyi.

Ekran biraz sap gibi kalıyor fakat kullanılmadığında yuvasına giriyor yani hep öyle kalma durumu yok en azından :) iyi düşünmüşler :yeah:

5k olmadığı için arkaya geçmedim . Üst donanımın koltukları rahat. Dikiz aynası biraz ufak kalmış ve bagajı iç kısma doğru meğilli kalmış. ilginç.

Fotolar da detayları bulacaksınız :yeah:

DSC07324.jpg

DSC07328.jpg

DSC07329.jpg

DSC07330.jpg

DSC07332.jpg

DSC07334.jpg

DSC07337.jpg

DSC07338.jpg

DSC07341.jpg

DSC07346.jpg

DSC07347.jpg

DSC07348.jpg

DSC07349.jpg

DSC07351.jpg

DSC07352.jpg

DSC07353.jpg

DSC07355.jpg

DSC07356.jpg

DSC07358.jpg

DSC07360.jpg

DSC07361.jpg

DSC07365.jpg

DSC07366.jpg

DSC07367.jpg

DSC07369.jpg

DSC07370.jpg

DSC07371.jpg

DSC07372.jpg

DSC07373.jpg

DSC07376.jpg

DSC07378.jpg

DSC07379.jpg

DSC07380.jpg

DSC07381.jpg

DSC07382.jpg

DSC07384.jpg

DSC07385.jpg

DSC07386.jpg

DSC07387.jpg

DSC07388.jpg

DSC07389.jpg

DSC07390.jpg

DSC07392.jpg

DSC07393.jpg

DSC07395.jpg

DSC07396.jpg

DSC07402.jpg

DSC07403.jpg

DSC07405.jpg

DSC07408.jpg

DSC07410.jpg

DSC07412.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçerdeki büyük ekranını çok sevdim vites topuzu da bir o kadar başarısız.. AUDI her zaman kalitesini konuşturuyor..Bildiğim kadarıyla İtalyanların bir sözü vardı..Almanlar BMW ve MERCEDES i satmak için AUDİ yi de binmek için yapmışlar diye :)

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası Audi nedense beni fazla heyecanlandırmıyor.

Alsam alsam A4 allroad quattroyu alırdım.

A3 ise malzeme ve işçilik kalitesi mükemmel olabilir ama künt ve heyecansız dış tasarımı, retro tarzı yuvarlak komik mazgalları ve küçük düğmeleri ile tuhaf iç tasarımı ile en uzak duracağım model olur.

Golf almayı yeğlerim, cebimde de para kalır ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf ün sihirli karışımı zaten A3 ün iyi özelliklerini ve kalitesini daha ucuza sunmasındaydı, ama aracı inceleyen arkadaşlara bakılırsa aradaki fiyat farkı hiç de boşa değil; yeni Golf de kalite çıtasının düştüğünü, A3 de ise sınıfında en iyi seviyede olduğunu söylüyorlar, beni de meraklandıran bunlar zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genel fikirlere baktığımda A3 ün özellikle iç tasarımı konusunda talepler farklı yönde demekki... Benim için A3 ün sade ve kullanışlı minimalist iç tasarımı alternatiflerine baktığımda en hoşuma giden tasarım diyebilirim. Henüz incelemedim, kısmetse cuma-cumartesi fuarda olucam, gerçekten karmaşıklıktan uzak ve kullanımı rahat bir yerleşimi iyi kalitede sunmuşlar kanaatindeyim şimdilik... En basitinden bardaklıklarına baktığımda, araçta seyahat ederken çok rahat kullanım imkanı sunduğunu düşündürüyor bana, bunun dışında diğer araçlarda orta konsola yığılmış bir çok özellik kullanışlılığı bozmadan en basit şekliyle sunulmuş... Herhangi bir donanım özelliğinin orta yerde ben burdayım diye bağırmasının pek anlamı yok bence ki bunu A3 te gayet güzel uygulamışlar diye düşünüyorum... Bence otomatik araçlar için orta konsoldaki vites kolu bile fazlalık esasında... Yeni tasarımlarda bana heyecan veren şey; örneğin araç kullanırken çok nadir ihtiyaç duyduğum bir kolun kalabalığının ortadan kalkması diyebilirim özetle... Belki bu yüzden yeni focusun cafcaflı ve bol girintili çıkıntılı göğüs yerleşimi hoş gelmiyor bana...

55268BA00A0344DCA4E0A24A359E879A.jpg

DSC07371.jpg

A.Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak söylemeyi unutmuştum..

O bardaklık kısmında kesinlikle kapak gerekirdi.Çünkü kullanılmadığı zamanlar o bölümler sürekli toz ve kir toplayacak hep göze batacak..Ayrıca uzun yol vs harici çok da kullanılmıyor ayırca eşya için derin çukurlar kullanışlı değil..

Buna ek olarak dikiz aynanın ufak olması bana göre ergonomi hataları..

Sadelik veya Karışıklık zevk :yeah: Ama bence biraz fazla sade... Volvo'yu nasıl eleştiriyorduysak eskiden, şimdi yeni a3 ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak söylemeyi unutmuştum..

O bardaklık kısmında kesinlikle kapak gerekirdi.Çünkü kullanılmadığı zamanlar o bölümler sürekli toz ve kir toplayacak hep göze batacak..Ayrıca uzun yol vs harici çok da kullanılmıyor ayırca eşya için derin çukurlar kullanışlı değil..

Buna ek olarak dikiz aynanın ufak olması bana göre ergonomi hataları..

Sadelik veya Karışıklık zevk :yeah: Ama bence biraz fazla sade... Volvo'yu nasıl eleştiriyorduysak eskiden, şimdi yeni a3 ;)

Demekki zevkler gerçekten farklı olabiliyor, eskisi kadar yapamasalarda nispeten halen sade olan volvonun kullanışlı minimalist ve sade kabin içindeki çizgileri benim hep çok hoşuma gitmiştir, bazı detayların çok sade ve kullanışlılık odaklı zekice sunulduğunu düşünürüm :) ayrıca yeni a3 te şayet kullanışlılığı bozmuyor ise, yeni dikiz aynası bana gerçekten şık gelen detaylardan biriydi mesela :)

Ayrıca ekstra kapaklar, fazla kullanılmış ızgaralar, havalandırma kanalları, daha fazla girinti çıkıntı ve uzun dönemde temiz tutulması daha zor detaylar demek bence, bu yüzden de kapaksız olması daha mantıklı bence... Araç tozlanmış kirlenmiş ve temizliğe ihtiyacı varsa bile kapaksız halini bence temizlemek daha rahat...

A.Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.