Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

XA'yı unut işlemcisi yaramaz. Mediatek sadece stamina modunda adam akıllı işe yarıyor o da performansı azaltıyor. 

K10'un 1 ve 1.5 gb ram'lileri var onlar ise Turkcell'in verdiği onu da sil. Ayrıca işlemci de orta seviye. GPS konusunda canını sıkar. X Screen de keza aynı dertte.

H. G8 :yeah:

LG G4 :yeah:

Bu ikisinden hangisi güzel gözüktüyse gözüne al gitsin :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz daha araştırdığıma göre buraya geçebilirim. Note 5 şimdilik cortladı, ekranı yaptırırsam da ankaraya dönünce yaptıracağım için ve son bir kaç günde, bu durumdan pek mutlu olmasam da, telefon/internet/GPS üçlüsüne olan bağımlılığım doğrulandı. Neyseki sosyal medya bağımlılığım yok, whatsapp'
Turkcell'dan kontratlı alacağım, pahalı bir şey almak istemiyorum açıkçası, kesinlikle android olacak, ya biraz daha alt seviye bir şey olacak, LG k10 ya da LG X Screen gibi, veya huawei G8, sony xperia XA ve LG G4 olacak. LG g4 aralarında en mantıklısı gibi görünse de ısınma, bootloader, ekran problemlerinden ciddi bezmiş insanlar, ikincil telefon olarak fazla kullanmayacağımdan garanti dışına çıktığında dert tasa yaratabilir gibi geldiğinden onu eledim. Xperia XA şu an için en çok kafama yatan gibi görünüyor. Parmak okuyucu olmaması en büyük dezavantajı.
bunlar arasında şu daha iyi şu daha vahim diyebileceğiniz varsa belirtirseniz sevinirim. Gerçi saat pek geç oldu, yarın sabah filan gidip alacağım büyük ihtimalle.

Asus zenfone max su an fiyat porformans. Bir bak incele benim.bayadir gozum var ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Asus zenfone max su an fiyat porformans. Bir bak incele benim.bayadir gozum var ;)

Asusların yenisi geliyor 1-2 ay içinde ama öyle eskisi gibi fakirlere hitap etmeyecek :D Artık orta ve üst seviyedeler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Volkan Ö. yazdı:

Banami Mertcan'a mi Asus'a mi çaktin?
Cözemedim?
Hep f/p bakarım marka merakım yok.

Ben kendime çaktım lafı :D  Önerileri size.

F/P olarak artık Asus zirve olmayacak diye düzenleme yapabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Bekir B. yazdı:

Yaw al yine not' lardan bişey macera aram :)

yenileri patlıyor çatlıyor, bu düşmeden bozuldu, nasıl macera aramamak bu abi :D 

bir de biraz daha ucuz uyduruk bir şey arıyorum. Gerçi uyduruk olmayanı didik yine bozuldu, okutup üfleticem telefonu aldıktan sonra :P  

--3 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Bekir B. yazdı:

Yaw al yine not' lardan bişey macera aram :)

yenileri patlıyor çatlıyor, bu düşmeden bozuldu, nasıl macera aramamak bu abi :D 

bir de biraz daha ucuz uyduruk bir şey arıyorum. Gerçi uyduruk olmayanı didik yine bozuldu, okutup üfleticem telefonu aldıktan sonra :P  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 senedir LG G2 kullanıyorum. 

Bozulsa da değiştirsem diyorum, muradıma eremedim, ne ısındı, ne kililendi, ne dondu, darbelerden etkilenmedi, yani bence çok başarılı bir alet. 
Hala ucuza sıfırları bulunuyor. 

Demedi deme...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçüğe yeni hat açacağız. 

600 TL bütçemiz var. GM Android One single SIM alalım dedik. TT ofisine girdik 600 TL dediler. Yeni hat şu bu derken imzalar attık numara belirledik şu bu derken faturayı keserken aaa bu telefona zam gelmiş dediler. 700 olmuş. TT websitesinde hala 600 yazıyor. Almadık. 750 yazan yer de var. Kadıköyde bir yer 600 diyor. Bu akşam sanırım oraya gideceğim :) 

edit: 600 TLye daha iyi telefon bilen var mı ? 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçüğe yeni hat açacağız. 
600 TL bütçemiz var. GM Android One single SIM alalım dedik. TT ofisine girdik 600 TL dediler. Yeni hat şu bu derken imzalar attık numara belirledik şu bu derken faturayı keserken aaa bu telefona zam gelmiş dediler. 700 olmuş. TT websitesinde hala 600 yazıyor. Almadık. 750 yazan yer de var. Kadıköyde bir yer 600 diyor. Bu akşam sanırım oraya gideceğim [emoji4] 

edit: 600 TLye daha iyi telefon bilen var mı ? 

2d5a82ccf46318991b9c8240d85fadfb.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.