Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Durmak yok...

Benzine şok zam!

Akaryakıt türlerinden benzinin pompa satış fiyatlarına litre başına bu gece yarısından geçerli olmak üzere 13 kuruşluk zam yapıldı.

Döviz kurlarındaki artış ve uluslararası piyasalardaki petrol fiyat hareketlerine bağlı olarak belirlenen akaryakıt fiyatlarında yeni bir ayarlamaya gidildi.

Rafineri çıkış fiyatlarında yapılan ayarlama sonrası, akaryakıt dağıtım şirketleri de, benzinin pompa satış fiyatında litre başına 13 kuruşluk artışa gitti.

Yeni fiyatlar bu gece yarısından itibaren devreye girecek.

FİYATLAR 5 TL`Yİ AŞTI

Son yapılan zammın ardından benzinin litresi 5 TL sınırını yeniden aştı. İstanbul`un Anadolu Yakası`nda 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4.95 TL`ye yükselirken, 97 oktan katkılı benzinin litre fiyatı ise 5.03 TL seviyesine çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha dün akşam arkadaşlara söyledim zammın geleceğini..ama önce 10-12 krş gelir dedim sonra benzin 5 tl değilki 2 tl dedim..6 krş a indirmiştim..

demek ilk hesap doğru çıkmış..

varili 112 dolar

dolar 2,08

buradan yola çıkarak sizlerde tahminde bulunabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.