Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

22.08.2012 - 20:52 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Hem hız Hemde Sollama Yasağı Tabelası

IMG_6269.JPG

Hem hız Hemde Sollama Yasağı Tabelası

2012 9. aydan sonra üretilenlerde trafik tabelası tanıma özelliği kaldırılmış. Bugün öğrendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Akıllı donanım sayılmaz ama buraya yazayım dedim, arkadaşım 15 gün evvel 1.6 style aldı aracı incelerken debriyaja basmadan çalışmadığını farkettim bu özellik yeni mi eklendi?

Edit: yada ben hiç takip etmiyorum artık :)

osman ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

selam 

Düşük Hız Güvenlik Sistemi (Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi)

benim 2012 titanium aracta varmı acaba şeihir içinde önüme çocuk çıktı arac ben frene basmama rağmen o daha erken ve hızlı davrandı ve frene bastı 

cevaplar için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam 

benim 2012 titanium aracta varmı acaba şeihir içinde önüme çocuk çıktı arac ben frene basmama rağmen o daha erken ve hızlı davrandı ve frene bastı 

yok , titanyum+smart+tekno pakette var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam 

Tekno pakete dahil edildi ama sizin aracınızın hangi partiden geldiğini bilmek lazım.

Yazdığınıza göre zaten fren yapmış araç, eğer bu bir algı hatası değilse var demektir. 

Ayrıca bisiklet ve insan gibi engellere duyarlı olmadığı da belirtilir kılavuzda.

ETIS'ten şasi numarası ile bakılabilir veya bana ÖM atarsanız bakarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam 

Volkan Bey yanlış cevaplamış sorunuzu 2012 modellerde 2. çeyreğe kadar gelen focus titanyum ve style plus larda  aktif şehir içi standart .Isıtmalı ön cam olan focuslarda aktif ş.içi de var.sizin arabada var mı ısıtmalı ön cam veya aynanın orda kameralar var ordan da anlayabilirsiniz olup olmadığını..bu ş.içi güvenlik sistemi çocuğu algılayacağını sanmıyorum daha büyük nesneleri ( otomobil,duvar vb.) algılıyor bence size öyle gelmiş olabilir..2012 2 çeyrekten sonra gelen focuslarda ise sadece tekno pakette var aktif şehiriçi...Yani sizin arabada da olabiliri eğer 2 çeğrege kadar gelen focussa aracınız vardır bu özellik

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Menüden kapatabiliyorsanız vardır.

@çağlar çetinkaya, Abi tam ortaya sensörün hizasına denk geldiğinde algılıyor. Çocuk alıgılıyor diyemeyiz de araba zannedip aktive ediyor. Çok yavaş giderken önümden geçen bir yayada devreye girmişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Menüden kapatabiliyorsanız vardır.

@çağlar çetinkaya, Abi tam ortaya sensörün hizasına denk geldiğinde algılıyor. Çocuk alıgılıyor diyemeyiz de araba zannedip aktive ediyor. Çok yavaş giderken önümden geçen bir yayada devreye girmişti. 

evet olabilir dediğin gibi tam ortasına denk geldiyse olabilir yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.