Jump to content

Göksel Yaman

Üye
 • Toplam İleti

  270
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

136 Normal

1 Takipçi

Göksel Yaman Hakkında

 • Yaş 33
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 33
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  Focus 1.5 TDCI Powershift
 • Meslek:
  .
 • Cinsiyet:
  Bay
 1. Sürtme Sesi

  Düz yolda sabit giderkende balata sürtmesinden ses yapabilir. Fren'e bastığınızda ses gidiyor mu ?
 2. Ford Mondeo Vignale Üretime Hazır (Son Bilgi ve Fotoğraflar)

  Dün görünce arabayı uygun yere çekip biraz izledim çaktırmadan etrafında biraz dolandım. Bir karede resim çektim. Çok cezbetti beni
 3. Bu Jant Yakışmış mı ?

  Biraz Benzeri CMS' in bu jantı var..
 4. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Doğrudur Servet çok uzun test etme imkanım olmadı. Yaklaşık 5dk lık telefon konuşması yaptım İ7&SYNC 3 ile bir sıkıntı olmadı. Bazen SYNC 2 ile de bu dakikalara yakın görüşme gerçekleştirebiliyordum. Senin bir önerin var mı durum ile alakalı İOS Beta'yıda kurdum. Sorun aynen devam ediyor maalesef.
 5. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Profilide yükledim ama henüz gelmedi. Sanırım biraz bekleyecez
 6. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Yakup, ayrı bir Apple ID şifresimi oluşturmak gerekli bunun için , Apple kimliği ile giriş yapamıyoruz sanırım ?
 7. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Apple'a konu ile alakalı mail ne kadar çok kişi atarsa okadar etkili olur düşünüyorum ben.
 8. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Linki, öncesinde okudum Yakup, birazda orada yaşanan problemlerle alakalı emin oldum iyice ve konu açılmalı buradada dedim. Yanlız İOS 10.3.1 ile başlayan problem şuan 10.3.3 ile devam ediyor..
 9. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Kuga SYNC 3 ile arkadaşım samsung s7 ilede aynı problemi yaşıyor. Ama iphone 7'de SYNC 3 sıkıntısız. Kendisi iphone 7 alarak çözdü problemini
 10. Sync 2 & Iphone 7 Uyumsuzluğu

  Aracı aldığım günden beri süre gelen bir telefon konuşması kesilmesi problemi yaşıyordum. İlkbaşlarda çok üstüne düşmedim sonrasında rahatsız olmaya başladım bu sorundan ötürü. SNYC yeni güncel yazılımı yaptım. Sorun aynı şekilde devam etti. Hatta garantiden değişim için başvuruda bulundum. Otosan geri cevap olarak bazı telefonlardan kaynaklı bu sorunun olduğunu söyledi. Ama aynı telefonla kardeşimin SYNC 1 ile sorun yaşamıyordum. Pek olasılık dahilinde değil dedim. Dün farklı telefonlarla denediğimde gördüm ki sorun sadece İphone 7'de. Biraz yurtdışı kaynaklarına baktığımda bu problemi özellikle ABD'de yaşayan kullacılar ciddi boyutta var. Telefonu formatlamak veya apple store ile bu sorun için şikayette bulunanların telefon değişimleri bluetoth'u değiştirenler aynı şekilde sorunun devam ettiğini söylüyorlar. Yetkili serviste başteknisyende bunu doğruladı. SYNC 3 içinde İphone 7'de sorun yok dedi. Görünen o ki kullanmaya devam edebilmek için ya telefon değişimi şart yada sistemi sync 3'e çevirmek şart gibi. Başka bir seçenek yok gibi. Daha önceden böyle bir problem yaşayıp, sorunu çözen arkadaşımız varmıdır ? Yada bende hiç sıkıntı yok diyen ?
 11. Focus 2010 1.6 Tdci 109 Ps Turbo Selenoid Valfi

  Orjinal pejo citroen kutularda sıkıntısız oluyor. Rakamıda Ford'a göre biraz daha iyi oluyor. Ama bir konuda uyarayım! Parçacılar genelde orjinal diye 100₺ civarında sattıkları valfler yan sanayi ve istenilen randumanda olmuyor. Şuan 290₺ gibi bir rakamı vardır orjinalin
 12. Aracın Dışında Bir Leke Var Çıkmıyor

  Boyada tahribat varsa, lokal boya dışında yapılabilecek birşey yok ama zor lekeler için Elma Sirkesi biraz uğraşmak ile en güçlü Aşındırıcı Pasta'nın çıkaramadığı lekeleri çıkarabiliyor
 13. Focus 3 Akü Tavsiyesi

  Varta aküleri ile alakalı olarak kendi ve çevremde birkaç kişi ile ortak aynı sorunlarımız oldu. 3 ay içerisinde kısa devre yapması veya içindeki bozulmalar nedeni ile sorunlar yaşadık. Garantiden değişen akülerde belirli zaman sonra aynı problemleri çıkardı. Tabi ki hiç problem yaşamayan kullacılarda var. Ama ben çok soğudum. Yerli sermaye çok iyi markalarımız varken, başka markalara yönlenmeye gerek yok. Bu markaların ismini herkes biliyor zaten. Varta'dan daha kötü değiller. Hatta daha iyiler. Örneğin start stop'lu fabrika montaj efb aküsü focusun varta'dır. 1 yıl sonrasında akğden kaynaklı sıkıntılar çok çıktı. Otosan ise değişimi Mutlu aküden yana kullanıyor.
 14. Focus 2.5 Dpf Temizleme

  Euro normları gereği dayatılan, sonrasında kullanıcıların başına bela olan dpf için yüksek meblalar ödenerek sonuca ulaşamayan birçok kullanıcı var. En son çare tamamen sökülerek, yazılımdan kapatılarak çare bulunuyor. 80.000km kadar çevreye duyarlı motorlar, bundan sonraki hayatını duyarsız olarak idame ettiriyor ve bununla alakalı teknik destek alamıyor. Sadece TUV bunu kontrol altında tutuyor, ondada içi boşaltılmışsa anlıyamıyorlar.
 15. Focus 2.5 Ptc Heater Ek Isıtıcı Montaj ve Aktive Etme

  Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize güle güle kullan çokta güzel video hazırlamışsın yapacaklar için güzel bir kılavuz olmuş.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.