Jump to content

Göksel Yaman

Member
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Göksel Yaman last won the day on November 30 2017

Göksel Yaman had the most liked content!

Community Reputation

537 Mükemmel

4 Followers

About Göksel Yaman

 • Age 35
 • Rank
  Style

Profile Details

 • Age 35
 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  Focus 1.5 TDCI Powershift
 • Job:
  .
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,241 profile views
 1. 6 aydan beri kullanmaktayım. Bana göre piyasadaki birçok daha pahalı ürünlere kıyasla iyi sonuçlar veriyor. Benim çok memnun kaldığım bir ürün
 2. Valla ben şahsen Güncelleme olup olmaldığını Forscan da kalibrasyon dosyalarında görüyorum. Mevcut yazılım numarasının son takısında güncelleme varsa başka bir numara gösteriyor. Hatta Forscan İn ara bir özel sürümü var. Onda PCM güncellediğimde oldu. Tabi bayağı riskli bir iş.
 3. 863tl yetkili serviste periyodik bakım için çok uygun rakam olmuş.
 4. İlginç bir konu. Genelde yıkamacılarda kullanılan kalitesiz temizleyiciler böyle sonuçlar doğuruyor. Konuyu görünce bende kontrol ettim. Herhangi bir sorun yok.
 5. Evet doğrudur. Hatta ben 120A olan Alternatörü 150A olarak değiştirdim. Forscan ile proğramladıktan sonra, rolanti anlık tüketimde 0.5 lerde geziyor. Pek kimseler bağ kuramaz ama iyi bir Sarj sistemi tüketimi direkt olarak etkiler.
 6. Aleykümselam demek düser bizede.Benimde ismim geçmiş.
 7. Murat abi, multicolour un şeması varsa sende bana atabilirmisin. Elimde RGB, kumanda modulü ve kapı kolları mevcut. Çok renkli sistemi yapmak istiyorum şu sıralar.
 8. Mk 3.5 Focus'tan sonra, ilgimi çeken tek model oldu diyebilirim. Bayagı hoşuma gitti kendileri ?
 9. Yapalı epey zaman oldu. Aklımda kaldığınca, Foccus 147. Sıra, " Audible Misslock Feedback" 04 yapınca, Kitlemede kısa korna, 06 yapınca çift kitleme,2. Basışta kısa korna şeklinde.
 10. Savaş usta bu işin piridir. Size, konum olarakta uyumludur.
 11. Çok uğraştım çok okadar çok ki yazsam kitap şekline çevirmem gerekir. Binlerce nedeni olan karmakarışık bir sistem.ben en son ACM modulü ile uğraşıyordum mesela neden diye sormayın ?Kapı modüllerine kadar değiştirdim kodladım. 120A olan alternatörü 150A yaptım. Denemediğim akü kalmadı.EFB AGM değişik Amper değerlerinde.demem o ki bir sürü olasılık neden var. Ama başlıca nedeni akü yada akü izleme sensorü (BMS) . İlk önce BMS yi sifirlayarak başlayın. Bakalım çalısak mı
 12. Gönül ister, 2.3L. Mantık der 1.5L ?Önceki nesil focuslarda ST ile tasarım olarak daha farklı bir çizgi vardı. Lakin ST line donanım ile ST bayağı birbirine kardeş olmuş.
 13. Bende bir çift kavrama şanzumana göre daha iyi olacağını hiç düşünmedim. En iyi ihtimal çok aratmaz dedim hiç sürüş yapmadan. --3 dakika sonra eklendi-- Sanmıyorum. Çünkü gerçekten video dışındada her daim Ford hayranlığını söyler anlatır. Geçen haftalarda görüşmüştük. Cliodan sonra, Alfa alamazsam net Ford alırım diyordu. Mondeo mk5 inde en iyi konfora sahip model olduğunu söylüyor.
 14. O zaman bende birşey idda edeyim. Evet Viteste, inmek yakıt harcamaz buna itirazım yok lakin bazı şartlarda, değişen yol koşullarına göre yola, boşta gitmek daha ekonomik olabilir.
 15. Hem motor yağı, hemde şanzuman yağı uygundur. Yetkili servislerlerdede, Castrol transmax dual koyuluyor..

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.