Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

merak ediyorum da bu yenilikler ülkemize yeni gelecek; fakat elin avrupalısı çok daha farklı aksesuar ve ekipmanlar koymaya çoktan başlamış :kıhkıh: mesela geçen gün yabancı bi sitede dolaşırken gördüm. oem parçala satılıyordu.

1. Tire Pressure Monitoring System (TPMS) Sensor, bize daha gelmedi bu sistem yanlış hatırlamıyorsam. lastik basınç sensörü..

2. Wind Booster Throttle Controller for Ford Focus... bu ne işe yarıyo anlayamadım. 4 modlu havayı yöneten bişey...

:aman:

3. Universal 3" Exhaust Catback Turbo Electric E Cutout Valve W/ Remote EF EG EK EM ... diye bişey:) bunu da adamlar egsoz a takıyor,

uzaktan kumandayla yönetebiliyor. Performans ve ses almak içinmiş.

benzer ürünler çoğalmaya başladı, umarım Ford SYNC de kısa zamanda ulaşılır hale gelir...

Semih E. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merak ediyorum da bu yenilikler ülkemize yeni gelecek; fakat elin avrupalısı çok daha farklı aksesuar ve ekipmanlar koymaya çoktan başlamış :kıhkıh: mesela geçen gün yabancı bi sitede dolaşırken gördüm. oem parçala satılıyordu.

1. Tire Pressure Monitoring System (TPMS) Sensor, bize daha gelmedi bu sistem yanlış hatırlamıyorsam. lastik basınç sensörü..

2. Wind Booster Throttle Controller for Ford Focus... bu ne işe yarıyo anlayamadım. 4 modlu havayı yöneten bişey...

:aman:

3. Universal 3" Exhaust Catback Turbo Electric E Cutout Valve W/ Remote EF EG EK EM ... diye bişey:) bunu da adamlar egsoz a takıyor,

uzaktan kumandayla yönetebiliyor. Performans ve ses almak içinmiş.

benzer ürünler çoğalmaya başladı, umarım Ford SYNC de kısa zamanda ulaşılır hale gelir...

Site ismini yazarmısınız,teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Yok yani böyle bir özellik?

Cam rezistansı buzu çözene kadar silecek motorları çalışmaya çalışıyor silecek cama yapışmışken öyle mi?

Bilmiyorum valla, kullananlar bilir ama dediğim gibi rezistant var cam'da çözmeden motor'u çalıştırmazsın..Kısa sürede çözülüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yani böyle bir özellik?

Cam rezistansı buzu çözene kadar silecek motorları çalışmaya çalışıyor silecek cama yapışmışken öyle mi?

Aydın biliyorsun Ank. soğunu ve don unu (pee...) ön cam rezistansı açtığında 10 saniye de neredeyse hemen erime başlıyor..yani çok hızlı...Yanlıııızz dikkat edilmesi gereken bir husus var ki o da yağmur sensörünün kapalı olması gerekiyor......aksi halde kontağı çevidiğin anda silecekler çalışır ki ..ondan sonrası şans a kalır.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abi; eğer islecekler auto konumunda bırakıldıysa ve aracın camı buz tuttuysa ilk çalıştırmada camın buzu çözülene kadar silecekleri çalıştırmaya çalışmıyor araç. Mazda 3 te varmış bu özellik, bende merak ettim Focusta var mı diye.

Bunu söyleyen arkadaşta Ankara Oranda oturuyor. Ön cam rezistansı ve koltuk ısıtmasının kış aylarında ankarada çok iyi iş çıkarttığını da söylüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.