Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yokuş Kalkış Desteği

Salih Akdoğan

Soru

forma yeni katıldım ve bir focus almayı düşünüyorum sizlere sormak istediğim yokuş kalkış desteği 2009 focus titanium modellerinde bulunuyormu ve sizce gerekli bir özellikmidir bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim simdiden tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hayır bulunmuyor, el freni ile alıştırın kendinizi hemde balatanız erken bitmez..Çok elzem değil.Gerekli olabilir (kabiliyetinize bağlı) ama şart değil :)

Balataya zararı mı var ya, nasıl yani, frenler tutmuyor mu arabayı yokuşta, biraz kaldırınca zaten koyveriyor. Anlamadım şimdi ?

Benim hoşuma gidiyordu, arada yapıyordum gerekli gereksiz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cevaplarınız için teşekkür ederim.

uzun zamandır otomatik arac kullandım bende açıkçası biraz çekincem vardı geri kaçırma kanusunda

peki siz ford un otomatik vitesini önerir misiniz ? bende dgs polo vardı bana aynı konforu bulamazsın dediler onun için düz vitese yönelmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cevaplarınız için teşekkür ederim.

uzun zamandır otomatik arac kullandım bende açıkçası biraz çekincem vardı geri kaçırma kanusunda

peki siz ford un otomatik vitesini önerir misiniz ? bende dgs polo vardı bana aynı konforu bulamazsın dediler onun için düz vitese yönelmiştim.

Doğru başlıkları inceleyebilirsiniz..Powershift başlıklarına bakınız lütfen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni nesil Powershift'i kimse bilmediğinden böyle yorumlar yapılması gayet normal..

Buna paralel olarak CVT şanzıman, özellikle TDCI motolarda, çok kişiyi mağdur etti, bazı kronik arızaları vardı en büyük sıkıntısı kapalı dur kalklı trafiklerde, ısınmadan dolayı arıza vermeseydi,5 dk. bekleyince arıza geçiyordu, yolunuza devam edebiliyordunuz...

Benzinlilerde ASM şanzumandada benzer sorunlar vardı..

Kısacası Powershift haricinde Otomatik önermem size...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.