Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Powershift Zor Hareket Etti Ve Sonra Düzeldi

Erhan Erten

Soru

Akşam arabama bindim ps bir türlü geri araba gitmiyor gaza yüklendim devir 4000 den yukarı çıkmadı.aracı 6-7 kere stop edip yeniden çalıştırdım ileri geri viteslerle oynadım durdum kendiliğinden düzeldi. Neden olmuş olabilir ?? İçime bir korku saldı valla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
4 saat önce, Erhan Erten said:

Akşam arabama bindim ps bir türlü geri araba gitmiyor gaza yüklendim devir 4000 den yukarı çıkmadı.aracı 6-7 kere stop edip yeniden çalıştırdım ileri geri viteslerle oynadım durdum kendiliğinden düzeldi. Neden olmuş olabilir ?? İçime bir korku saldı valla

Yeni Hyundai Elantra 1.6 dizel otomatiğin bir sitedeki testinde benzer sorundan bahsediliyordu, sorunun sonradan şanzımanda bir parça değişimi ile giderildiği sonraki günlerde siteye not olarak düşülmüştü.

Servise durumu bildirmenizi öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Araç yokuşta vitese yük bindirilerek falan mı bırakıldı ?

Hayır düz yolda bıraktım. Araba akşama kadar otopark da yattı altı üstü akşam eve 10 km yol yaptım aracı da hiç yoran biri değilim [emoji849] servise bir gösteriyim ne dicekler

Araç 97 binde baskı balata mı bitti diye düşündüm ps de baskı balata var galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Erhan Erten said:

Hayır düz yolda bıraktım. Araba akşama kadar otopark da yattı altı üstü akşam eve 10 km yol yaptım aracı da hiç yoran biri değilim emoji849.png servise bir gösteriyim ne dicekler

100k km powershift için iyi bir km. Zaten malum biraz nazlı bir şanzıman. Bende powershift sahibiyim ancak hiç böyle bir olay ile karşılaşmadım. Bir servise göstermenizde fayda var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Erhan Erten said:

Hayır düz yolda bıraktım. Araba akşama kadar otopark da yattı altı üstü akşam eve 10 km yol yaptım aracı da hiç yoran biri değilim emoji849.png servise bir gösteriyim ne dicekler

baskı balata tabiki var 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

El fireni son kademeye inmem is olabilir mi?

For da değil ama başka araçta başına geldi. El fireni tam inmem is olabilir. Kol aşağıda ama son dişli seviyesinde yakılı kalabiliyor. Bir el frenini kontrol edin derim. Masraf açmadan belki cozulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir hafta aradan sonra bu sabah aynı sorunu yine yaptı araç. Hemen yetkili servis e gittim. Bilgisayara bağladılar Kavrama B sıkışık dedi.

Kavrama B 2-4-6 vitesler miş. E geri gitmiyor araba dedim. Tca mı ne dedi. Önce kavramayı değiştireceğiz 2400 TL dedi. Sonrasında Tcm de değişebilir 8,000 fiyatı varmış.  Çok yoğunuz şu an değişim yapamayız dediler. Çıktım geldim. Bu kavramayı dışarda özel serviste yaptırılabilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Erhan Erten said:

Bu kavramayı dışarda özel serviste yaptırılabilirmi?

Muhtemelen mundar ederler.

Not: Uzatilmis garantiye laf edenler, buyrun yukardaki rakamlari aciklayin. Gerci "koymaz" der arabanizi satiliga cikartirsiniz muhtemelen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.