Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 'st Line' Geliyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Malumunuz burada http://anasayfa.focusclubtr.com/anket-st-gorunumlu-focus-alir-miydiniz/ anket yapmıştık.

Önce sonuçlarına bakalım; %86 bu fikre (ST görünümlü model) olumlu yanıt verirken %14 olumsuz yanıtlamış.

Screen Shot 2016-04-20 at 22.57.35.png

Bu durum kesinleşti.

1.5 TDCI Powershift ve 1.0 Ecoboost A/T ile gelecek.

ST LINE ismine sahip olacak, fiyatı ise daha önce söylediğim gibi Titanium seviyesinde olacak. 

Görseli yok,tek bilinen ST gibi gözükecek olması. Bekleyip göreceğiz :)  

NOT: Avrupa bazlı bir çalışma değil, yabancı sitelerde aramayın anacım, ilk siz duyuyorsunuz! :) 

Örnek görsel:

FordFocusST_60.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 'ST Line' Geliyor olarak değiştirdi

bu bence iyi bir haber hocam inşallah kısa sürede gelir ama sadece görünüşle olmamalı motorda bir iki değişiklik olabilir mesela opel ve renault 1.6 dizel 160bg motoru gibi bir motorlar gelse daha iyi olacağını düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aha, artık fabrika çıkışı "mış gibi" araçlarımız olacak. 

Böyle müşteriye böyle model gamı. 

Süper Türk işi...

Yahu hiç değilse Özer'in yazdığı gibi 1.0 140 PS ya da 1.5 182 PS motorlarla gelsin.

Hatta sade bu motorlar gelsin varsın ST Line olmayıversin.

Ya da adı da ne bileyim "Sport" olsun, ya da SE (bkn. Sport Edition). ne kadar kopya olmuş.

Saçmalığın daniskası.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aha, artık fabrika çıkışı "mış gibi" araçlarımız olacak. 

Böyle müşteriye böyle model gamı. 

Süper Türk işi...

Yahu hiç değilse Özer'in yazdığı gibi 1.0 140 PS ya da 1.5 182 PS motorlarla gelsin.

Hatta sade bu motorlar gelsin varsın ST Line olmayıversin.

Ya da adı da ne bileyim "Sport" olsun, ya da SE (bkn. Sport Edition). ne kadar kopya olmuş.

Saçmalığın daniskası.

O değil de 1.6 eb lerin her şartta bi adı olmalıydı baştan beri. Besleme gibi adını duyan yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerefsizim benim aklıma gelmişti :P Bakınız, 30 Ekim 2015 tarihli mesajımda ne demişim:

"Mondeo vignale gibi bir modelin neden var olduğunu anlayamayan ben için; st'yi 1.5 motor ile satmak da mantıksız gelmiyor hani  Hiç değilse "ST line" gibi paket falan olsa fena mı olurdu. Ben şahsen mevcut focusun tasarımını pek de başarılı bulmuyorum. ST ise muhteşem görünüyor. Satışlar adına iyi bir tercih olabilirdi."

6 saat önce, Yakup Çağatay said:

Bu politika size neyi hatırlatıyor?

Megane GT vs Megane GT Line vs Megane Icon
Focus ST vs Focus ST Line vs Focus Titanium

Biliyorsun, Golf R vs Golf R Line vs Golf Highline şeklinde Avrupada hep var.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"mış" gibi olayına temelde katılıyorum... ama bu performansı önemsemeyen, ama güzel çekici bir arabam olsun diyen adam için bir fırsat. neden gidip düz Focusa binsin, orası burası siyah plastik kaplı arabaya?

BMW M paket, Mercedes AMG paket, Audi S Line yapıyor da "mış" gibi olmuyor mu? pek tabi ki oluyor... bence gayet güzel bir hareket, mal gelsin daha çok çeşit daha geniş ürün gamı gelsin, isteyen istediğini alsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Mert Yürüyen said:

"mış" gibi olayına temelde katılıyorum... ama bu performansı önemsemeyen, ama güzel çekici bir arabam olsun diyen adam için bir fırsat. neden gidip düz Focusa binsin, orası burası siyah plastik kaplı arabaya?

BMW M paket, Mercedes AMG paket, Audi S Line yapıyor da "mış" gibi olmuyor mu? pek tabi ki oluyor... bence gayet güzel bir hareket, mal gelsin daha çok çeşit daha geniş ürün gamı gelsin, isteyen istediğini alsın. 

Otosan bunun ne kadar farkında acaba? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence satılır hatta tüketici olarak bu paketi alabildiğimiz gibi istediğimiz motor ve şanzıman seçeneğini alabilmeliyiz :)

şahsım adına manuel 6 ileri  hb stline paket +sunroof bixenon 2.0 tdci  bir araç alabilsem düşünebilirim aracımı değiştirmeyi :) gidiyorum bakıyorum bazen bayilere test ediyorum satış personeli sizde ne var deyince bu sefer benim arabayı o test ediyor ben olsam değiştirmezdim dediği cümleleri duyunca malesef değiştiremiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Serdar yaman said:

Gelsin tabi ya uğraştırıp durmasınlar beni emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Aynen bence de. Oldu olmadı, sök tak. Orda var mı burada yokmuş onun orası öyleymiş. Amaaan direk gidip alınır. Hem orjinalin yeri ayrı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.