Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 'st Line' Geliyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı
  • 1 ay sonra...
26 dakika önce, Semih G. yazdı:

Semih yanılmıyorsam üyemiz - kusura bakmasın- ama ben çok itici buluyorum o yüzden izleyemiyorum. Bir özet geçer misin arabalar hakkında bir fikri var mı yoksa firma basın bültenlerini söylemekten başka bir şey yapmamış mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Semih yanılmıyorsam üyemiz - kusura bakmasın- ama ben çok itici buluyorum o yüzden izleyemiyorum. Bir özet geçer misin arabalar hakkında bir fikri var mı yoksa firma basın bültenlerini söylemekten başka bir şey yapmamış mı ? 

İleri sara sara 2 dakikacık izledim. Almanlar daha iyi araba yapıyormuş ama focus eğlenceliymiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus sportif,yeni yüzü daha sportif,eklenen parçalar sportif bir hava katmış,focus bu yeni tamponlarıyla daha sportif ve focus daha keyifli...
Valla paylaştım paylaştım ama öyle sonuna kadar izle(ye)medim bende :)
He bu arada sigorta lazımsa oda var videonun başında :D

Focus sportif,yeni yüzü daha sportif,eklenen parçalar sportif bir hava katmış,focus bu yeni tamponlarıyla daha sportif ve focus daha keyifli...
Valla paylaştım paylaştım ama öyle sonuna kadar izle(ye)medim bende :)
He bu arada sigorta lazımsa oda var videonun başında :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Burdan anladığım otosanin donanım hırsızı oldugu

Yanlış ve eksik anlamaya mahal olan kaynaklardan sıyrılmak dileğiyle.

Titanium ve ST-Line'ın aynı fiyat olduğunu da unutmamak gerek.

Tam Donanım;

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-focus-st-line-donanimi-ile-ne-geldi-ne-gitti/

Görselli;

https://anasayfa.focusclubtr.com/2016-ford-focus-st-line-incelemesi/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.